Ogłoszenia Duszpasterskie

1. Dziś przypada Światowy Dzień Chorego. Modlimy się za ludzi dotkniętych bólem i cierpieniem. Polecamy Panu Bogu wszystkich pracowników zdrowia. Jest to także ostatnia niedziela przed tegorocznym okresem wielkiego postu. Dzisiejsza składka przeznaczona będzie na cel duszpasterstwa.
  2. W środę, 14 lutego przypada Środa Popielcowa. Jest to dzień postu i wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. Posypywanie głów popiołem odbędzie się na obu mszach świętych. Rozpoczynamy także tydzień modlitw o trzeźwość narodu.
  3. W piątek, 16 lutego, oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu z racji trzeciego piątku miesiąca
  4. W niedzielę, 18 lutego, jest to także I Niedziela Wielkiego Postu. Składka, tym dniu, jak co miesiąc, przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.
  5. W czwartek, 22 lutego, przypada święto Katedry św. Piotra, apostoła.
  6. W niedzielę, 25 lutego, przypada II Niedziela Wielkiego Postu.
    Modlitwą i ofiarą do puszek wspieramy dzieci Afryki (dzieło Ad gentes).
  7. W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek oraz pierwsza sobota
    miesiąca.
  8. W niedzielę, 3 marca, przypada III Niedziela Wielkiego Postu. Składka w tym dniu przeznaczona będzie na potrzeby diecezji.
  9. W poniedziałek, 4 marca, przypada święto św. Kazimierza, królewicza.
  10. W czasie Wielkiego Postu zachęcamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej w piątki o godzinie 17:00, Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o 15:00.

Dom Parafialny

Diecezja Bielsko-Żywiecka

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.