Liturgiczne obchody najbliższych 2 tygodni:

1.Dziś II Niedziela Adwentu, składka przeznaczona jest na potrzeby diecezji, natomiast ofiarą do puszek będziemy wspierać Kościół na Wschodzie.

Trwają nabożeństwa roratnie. Zachęcamy do udziału w nich wszystkie dzieci, młodzież i dorosłych.

1. We wtorek, 6 grudnia– wspomnienie św. Mikołaja, biskupa, patrona katedralnego naszej diecezji.

W tym dniu zapraszamy wszystkie dzieci z parafii oraz osoby, których patronem jest św. Mikołaj, na Roraty oraz spotkanie z Mikołajem.

1. We środę, 7 grudnia, wspomnienie Św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła.
  2. We czwartek, 8 grudnia– Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. W tym odbędzie się poświęcenie medalików dzieci pierwszokomunijnych. Serdecznie zapraszam dzieci wraz z rodzicami.
  1. We wtorek, 13 grudnia– wspomnienie Św. Łucji , dziewicy i męczennicy.
  2. W środę, 14 grudnia– wspomnienie Św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła.
  3. W piątek, 16 grudnia– czcimy Miłosierdzie Boże z racji 3 piątku miesiąca.
  4. Od soboty 17 grudnia, rozpoczynamy II część okresu Adwentu. Liturgia
  5. tych dni przygotowuje nas bezpośrednio do przeżywania tajemnicy Wcielenia Syna Bożego.
  1. W tym tygodniu, w środę, piątek i sobotę (14,16,17 grudnia) przypadają Kwartalne Dni Modlitw o życie chrześcijańskie rodzin.
  2. W niedzielę 18 grudnia, przypada trzecia niedziela miesiąca, w tym dniu, składka jak co miesiąc, będzie na potrzeby parafii.

18 grudnia w naszej parafii odbędzie się spowiedź świąteczna.
Zapraszamy do skorzystania z sakramentu pokuty:
12:00-13:00 spowiedź
13:00-14:00 przerwa
14:00– 15:00 spowiedź

Dziękuję za Waszą ofiarność, za niedzielną składkę oraz troskę
i sprzątanie naszego Kościoła zwłaszcza tym, którzy uczynili to
w minionym tygodniach .

Bóg zapłać

Konto parafialne 79 8110 1023 2003 0341 7723 0001 ( z dopiskiem Ukraina)

BÓG ZAPŁAĆ

Dom Parafialny

Diecezja Bielsko-Żywiecka

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

%d bloggers like this: