Intencje Mszalne

1. Niedziela 18.07.2021 r.— XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

08.00  + Bronisława Kasperczyk z mężem Stanisławem

10.30 + Elżbieta Sabuda z mężem Władysławem oraz wnukiem Dariuszem

2. Poniedziałek 19.07.2021 r.— dzień powszedni

08.00 +

11.00 w intencji Siostry Domiceli, podopiecznych przebywających na turnusie rekolekcyjnym, opiekunów oraz wszystkich chorych z naszej parafii

 3. Wtorek 20.07.2021 r.— wspomnienie błogosławionego Czesława, kapłana

18.00 + ks.Czesław Jurczyk

4. Środa 21.07.2021 r. .: wspomnienie Św. Apolinarego, biskupa i męczennika

18.00 o zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Anastazji z okazji urodzin

5. CZWARTEK 22.07.2021 r. Święto Marii Magdaleny

08.00 

6. PIĄTEK  23.07.2021 r.— wspomnienie św. Brygidy zakonnicy, patronki Europy

18.00 + Karolina i Helena Wysogląd

7. Sobota 24.07.2021 r.— wspomnienie Św. Kingi, dziewicy

08.00 

 08. Niedziela 17.07.2021 r.— XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

08.00 + Józef Kała, Maria Kała ++ z rodziny Kałów i Jaroszów

10.30 + Stanisław Kasperczyk z żoną Elżbietą

 1. Niedziela 11.07.2021 r.— XV NIEDZIELA ZWYKŁA

08.00  + Stanisław Romanek w rocznicę śmierci z żoną Honoratą, synem Janem + Anna Gałgan

10.30 + Jan Boba z żoną Rozalią z rodzicami + Teofil Wądrzyk

2. Poniedziałek 12.07.2021 r.— wspomnienie Św.Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika

08.00 + Maria Kolasa w 20  rocznicę śmierci z mężem Romanem

 3. Wtorek 13.07.2021 r.— wspomnienie Świetych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

18.00 + Stanisława Kasprowska + Dominik Buchała z żoną Heleną + Stanisław Kasperczyk z żoną Elżbietą

4. Środa 14.07.2021 r. .: dzień powszedni

18.00 + Stanisław i Franciszka Walusiak z synami: Ignacym i Franciszkiem

5. CZWARTEK 15.07.2021 r. wspomnienie Św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła

08.00  w pewnej intencji

6. PIĄTEK  16.07.2021 r.— wspomnienie NMP z Góry Karmel

18.00 + Józef Łuszczek z żoną Teresą

7. Sobota 17.07.2021 r.— dzień powszedni

08.00  + Helena i Karol Gałgan z synem Czesławem

14.30. ślub: Marta Biela i Wojciech Jakubowski

 08. Niedziela 17.07.2021 r.— XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

8. 08.00 + Bronisława Kasperczyk  z mężem Stanisławem

10.30 + Elżbieta Sabuda z mężem Władysławem

1. Niedziela 04.07.2021 r.— XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

08.00  + Aleksander i Weronika Ślusarczyk z synem Marianem

10.30 + Julian Jarzyna z żoną Franciszką

2. Poniedziałek 05.07.2021 r.— dzień powszedni

08.00 + Władysława Jurczyk z mężem Józefem w rocznicę śmierci

 3. Wtorek 06.07.2021 r.— wspomnienie Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy

18.00 + Józef Fudela z żoną Elżbietą

4. Środa 07.07.2021 r. .: dzień powszedni

18.00 + Henryk Huczek w rocznicę śmierci

5. CZWARTEK 08.07.2021 r. wspomnienie Św. jana z Dukli

08.00  za uczestników pogrzebu + Anny Jekiełek

6. PIĄTEK  09.07.2021 r.— dzień powszedni

18.00 + Franciszek Drabczyk w 25 rocznicę śmierci z żoną Anną i wnukiem Piotrem

7. Sobota 10.07.2021 r.— dzień powszedni

08.00  w pewnej intencji

13.00 chrzest: Pola Helena Malec

14.00 dziękczynno błagalna o zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Krystyny i Stanisława z okazji 50-tej rocznicy ślubu

15.00 dziękczynno błagalna o zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Kazimiery i Romana z okazji 50-tej rocznicy ślubu

8. Niedziela 11.07.2021 r.— XV NIEDZIELA ZWYKŁA

08.00  + Stanisław Romanek w rocznicę śmierci z żoną Honoratą

synem Janem + Anna Gałgan

10.30 + Jan Boba z żoną Rozalią z rodzicami + Teofil Wądrzyk

1. Niedziela 27.06.2021 r.— XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

08.00  + Ignacy Wąsik z żoną Jadwigą + Teofil Rydzoń z żoną Wiktorią

10.30 + Władysława Jurczyk

Godz. 14.00 ślub: Magdalena Agnieszka Bratek i Tomasz Stanisław Bartuś

2. Poniedziałek 28.06.2021 r.— wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika

08.00 + Franciszka i Antoni Biernatek

 3. Wtorek 29.06.2021 r.— UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA

17.00 + Karol Barcik  –  od wnuczki Anny z rodziną

4. Środa 30.06.2021 r. .: dzień powszedni

08.00 + Barbara Rydzoń

5. CZWARTEK 01.07.2021 r.

16.30— adoracja pierwszoczwartkowa

17.00  + Grzegorz Bliźnik w 12 rocznicę śmierci

6. I PIĄTEK miesiąca 02.07.2021 r.— dzień powszedni

17.00 adoracja Najświętszego sakramentu

18.00 Maria Kliś w rocznicę śmierci z mężem Emilem

7. Sobota 03.07.2021 r.— święto Św. TOMASZA APOSTOŁA

08.00  za uczestników pogrzebu + Aleksandry Jarzyna

8. Niedziela 04.07.2021 r.— XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

08.00  + Aleksander i Weronika Ślusarczyk z synem Marianem

10.30 + Julian Jarzyna z żoną Franciszką

1. Niedziela 20.06.2021 r.— XII NIEDZIELA ZWYKŁA

08.00  dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie potrzebne łaski dla pewnej osoby z okazji urodzin

10.30  + Antonina i Jan Hatala

2. 21.06.2021 r.— wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika

08.00 + Ignacy Wysogląd  –  od sąsiadów Szalów, Nikliborców i Danuty Szczerbowskiej

 3. Wtorek 22.06.2021 r.— dzień powszedni

08.00 + Zofia i Ludwik Luranc z synem Bronisławem

4. Środa 23.06.2021 r. .: dzień powszedni

08.00 + Józef Domżał z rodzicami + Antoni Chrapczyński z żoną Cecylią

5. CZWARTEK 24.06.2021 r. UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚWIĘTEGO JANA CHRZCICIELA

08.00  + Maria Madeja w rocznicę śmierci z mężem Janem

6. PIĄTEK 25.06.2021 r.— dzień powszedni

18.00  MSZA ŚW. WYPOMINKOWA

7. Sobota 26.06.2021 r.— dzień powszedni

08.00  + Helena Bliźnik w 5 rocznicę śmierci z mężem Tadeuszem

Godz. 14.00 chrzest: Anna Krupa

8. Niedziela 27.06.2021 r.— XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

08.00  + Ignacy Wąsik z żoną Jadwigą + Teofil Rydzoń z żoną Wiktorią

Godz. 14.00 ślub: Magdalena Agnieszka Bratek i Tomasz Stanisław Bartuś

  

1.. Niedziela 06.06.2021 

08.00  + Stefania Drabczyk w 4 rocznicę śmierci z mężem Ignacym

10.30  + Helena Kała w rocznicę śmierci z mężem Teofilem i córką Jadwigą Kała

2. Poniedziałek 07.06.2021 r.— dzień powszedni

18.00 + Anna Bliźnik  –  od syna Marka z żoną

 3. Wtorek 08.06.2021 r.— wspomnienie św. Jadwigi Królowej

18.00 + Jan Żebrak oraz Władysława (k) Wąsik z rodzicami

4. Środa 09.06.2021 r. .: dzień powszedni

18.00 + Franciszek i Jolanta Jarzyna z dziećmi

5. CZWARTEK 10.06.2021 r. dzień powszedni

18.00  + Franciszek Sikora z żoną Zofią, synem Janem z żoną Anną

6. PIĄTEK 11.06.2021 r.— UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIETSZEGO SERCA PANA JEZUSA

18.00  + Zofia Jarzyna w rocznicę śmierci z mężem Władysławem

7. Sobota 12.06.2021 r.— Wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny patronki naszej parafii

08.00 + Zofia Drabczyk z mężem Romanem

Godz. 14.00 ślub: Pauliny Grzesło i Bartosza Wojtaszczyk

  8. XI NIEDZIELA ZWYKŁA— odpust paraialny ku czci NIEPOKLANEGO SERCA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

08.00  dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie potrzebne łaski dla całej rodziny

10.30  ZA PARAFIAN

30-lecie kapłaństwa ks. Proboszcza Andrzeja Woźniaka

oraz 40-lecie posługi organisty p. Jarosława Wysogląda

18-25 kwietnia 2021 r.

1. Niedziela 18.04.2021 

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

08.00  + Jan Matusiak z żoną Rozalią + Stanisław Walusiak

10.30  + Antonina i Jan Hatala

2.Poniedziałek 19.04.2021 rr.— dzień powszedni

08.00 + Zdzisław Nikliborc  –  od córki Magsaleny z rodziną

 3. Wtorek 20.04.2021 r.— dzień powszedni

Godz. 18.00 + Ludwik Jekiełek z rodzicami

4. Środa 21.04.2021 r. .: dzień powszedni

18.00 + Aniela i Stefan Jarzyna

5. Czwartek 22.04.2021 r. – dzień powszedni

08.00 + Zdzisław Nikliborc  –  od syna Krzysztofa z rodziną

6. Piątek 23.04.2021 r..: – dzień powszedni

18.00 o zdrowie i Boże błogosławieństwo wszelki potrzebne łaski dla uczestników pogrzebu + Karola Barcik

7. Sobota 24.04.2021 r.  dzień powszedni

08.00 + Jan Wądrzyk

Godz. 13.00 chrzest dzieci: Gaja Jurczyk i  Blanka Jurczyk

 8. Niedziela 18.04.2021 

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

DOBREGO PASTERZA

08.00  + Stefan Drabczyk w 12 rocznicę śmierci

10.30  + Józef Hamerski w 4 rocznicę śmierci

28 marca – 4 kwietnia 2021 r.

1. Niedziela 28.03.2021 r.: NIEDZIELA PALMOWA

8.00  + Franciszek Bies z żoną Kazimierą , + Michał Bies z żoną Agnieszką

10.30  +Waleria Tolarczyk w rocznicę śmierci

15.00 + Walenty Huczek z żoną Elżbietą

2.Poniedziałek 29.03.2021 rr.— WIELKI PONIEDZIAŁEK

08.00 + Jan Boba—od Haliny Huczek z rodziną

 3. Wtorek 30.03.2021 r.— WIELKI WTOREK

Godz. 18.00 + Jerzy Jarnot w 3 rocznicę śmierci z rodzicami

4. Środa 31.03.2021 r. .: WIELKA ŚRODA

18.00 + Józef Płonka w rocznicę śmierci z rodzicami

5. Czwartek 01.04.2021 r. – WIELKI CZWARTEK

17.00 GODZINA ŚWIĘTA

18.00 + ks. Czesław Jurczyk

6. Piątek 02.04.2021 r..: – WIELKI PIĄTEK

18.00 LITURGIA WIELKIEGO PIĄTKU

7. Sobota 03.04.2021 r.  WIELKA SOBOTA

18.00 + Jan Gałgan—od rodziny Horabików

 8. Niedziela 04.04.2021 

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO—WIELKANOC

6.00  + ZA PARAFIAN

10.30  + Marianna Jarzyna w 14 rocznicę śmierci ,
+ Franciszki i Józefa męża

21-28 marca 2021 r.

NIEDZIELA, 21 marzec-   V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 08.00 + Józef Wąsik

   10.30 + Franciszek Sikora z żoną Bronisławą i synem Józefem

15.00 + Maria Mieleniec w rocznicę śmierci

PONIEDZIAŁEK21 marzec — dzień powszedni

08.00 + Bronisław Boba—od Danuty i Wiesława Sikorów z rodziną

17.00 Msza Św. w intencji chorych

18.00 + Jan Boba od Juliana i Janiny Szymonek z Poręby

WTOREK —  22 marzec — dzień powszedni

08.00 +  Jan Gałgan—od sąsiadów z ul. Gałczyńskiego z klatki1 i 3

18.00. + Stanisław Walusiak 2 9 rocznicę śmierci

ŚRODA —  24 marzec — dzień powszedni

18.00. + Teresa Drabczyk w rocznicę śmierci z mężem Franciszkiem

CZWARTEK —  25 marzec UROCZYSTOŚĆ ZWIASTWANIA PAŃSKIEGO

08.00.  + Urszula Gałgan—od Barbary i Bronisława Wojtaszczyk z rodziną

PIĄTEK —  26 marzec — dzień powszedni

18.MSZA ŚWIĘTA WYPOMINKOWA

1. + Krystyna Gałgan—od spółdzielni BIELSIN

2. + Urszula Gałgan– od sąsiadów Sikorów

3. + Bronisław Boba– od Henryki Huczek z rodziną

4. + Jan Gałgan—od Ewy i Mateusza Żuławskich oraz Joanny Stanclik

5. + Franciszek Sosnowiec—od Karoliny i Damiana Dziedzic z rodziną

6. + Błażej Nikliborc– od koleżanek córki Moniki z firmy AL-BO

7. + Danuta Bliźnik– od koleżanek z pracy wnuczki Agaty i Natalii

8. + Jan Boba– od Kazimiery Mitoraj

SOBOTA —  27 marzec — dzień powszedni

08.00. + Bronisław Boba—od rodzin: Ziajów i Kałów

NIEDZIELA, 28 marzec-   V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 08.00 + Franciszek Bies z żoną Kazimierą + Michał Bies z żoną Agnieszką

   10.30 + Waleria Tolarczyk w rocznicę śmierci

15.00 + Walenty Huczek z żoną Elżbietą

14 marca- 21 marca 2021 r.

NIEDZIELA, 14 marca-   IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 08.00 + Grzegorz Kała w rocznicę śmierci

10.30 + Michał Jarosz z żoną Anną

15.00 + Henryk Piech z żoną Anną + Władysław Noworyta + Stanisław Isula

PONIEDZIAŁEK15 marzec — dzień powszedni

08.00 o zdrowie i opiekę Bożą, potrzebne łaski dla pewnej rodziny

WTOREK —  16 marzec — dzień powszedni

17.00. + Jan Kała z rodzicami: Heleną i Teofilem

ŚRODA —  17 marzec — dzień powszedni

17.00. + Józef Domżał z rodzicami + Cecylia Chrapczyńska z mężem Antonim

CZWARTEK —  18 marzec — dzień powszedni

08.00.  + Emil Kliś w 10 rocznicę śmierci z żoną Marią

PIĄTEK —  19 marzec — UROCZYSTOŚĆ ŚW.  JÓZEFA

17.00 dziękczynno-błagalna za otrzymane łaski o dalszą opiekę dla rodziny Sikorów

SOBOTA —  20 marzec — dzień powszedni

08.00. + Stefan Galski z żoną Stanisławą

13.30 chrzest Franciszek Adam Buczuliński

14.00 chrzest: Maja Drabczyk

NIEDZIELA, 21 marzec-   V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 08.00 + Józef Wąsik

   10.30 + Franciszek Sikora z żoną Bronisławą i synem Józefem

15.00 + Maria Mieleniec w rocznicę śmierci

28 lutego-7 marca 2021 r.

NIEDZIELA, 28 luty-   II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 08.00 + Bronisław Gałgan + Jan i Franciszka Walica

10.30 + Kazimierz i Filomena Wilk

15.00  + Maria Huczek w rocznicę śmierci z mężem Władysławem

PONIEDZIAŁEK— 01 marzec— dzień powszedni

08.00 +  Zofia Kuśmierz  –  od siostry Honoraty, Huczkowej i Tyranów

WTOREK —  02 marzecdzień powszedni

17.00. + Jan Orlanka w 29 rocznicę śmierci z żoną Marianną
i rodzicami

ŚRODA —  03 marzecdzień powszedni

17.00. + Elżbieta Huczek z mężem Walentym

I CZWARTEK —  04 marzecŚWIĘTO Kazimierza Królewicza

16.00 Godzina Święta

17.00.  + Andrzej Buczliński w rocznicę śmierci

I PIĄTEK —  05 marzec-   dzień powszedni

16.00 spowiedź i adoracja

17.00. Ginter Żurek, Ignacy Drabczyk w rocznicę śmierci

SOBOTA —  06 marzec—  dzień powszedni

08.00 + Jan Boba  –  od Józefa i Teresy Szymonek

NIEDZIELA, 07 marzec-   III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 08.00 + Franciszek Mitoraj z rodzicami

10.30 + Agata Jarzyna w 2 rocznicę śmierci

15.00  + Maria Kała w 16 rocznicę śmierci z mężem Ludwikiem

21- 28 lutego 2021 r.

NIEDZIELA, 21 luty-   I NIEDZIELA WIELKIEGO
POSTU

 08.00 ZA PARAFIAN

10.30 + JanBoba  –  od Marka Bratka  z rodziną

15.00  + Danuta Bliźnik  –  od Stanisława Drabczyk z rodziną z Osieka

PONIEDZIAŁEK— 22  lutyŚWIĘTO KATEDRY ŚW. PIOTRA, apostoła

08.00 +  Jan Gałgan  –  od sąsaidów Tadeusza i Grzegorza Gałganów z rodzinami

WTOREK —  23 lutydzień powszedni

17.00. + Stanisław Sikora w rocznicę śmierci z rodzicami

ŚRODA —  24 lutydzień powszedni

17.00. + Błażej Nikliborc w 1 rocznicę śmierci

 CZWARTEK —  25  luty — dzień powszedni

08.00.  + Bronisław Boba  –  od Piotra Baka z rodziną

PIĄTEK —  26 luty  –   dzień powszedni

17.00. MSZA ŚW. WYPOMINKOWA

1. + Krystyna Gałgan  –  od koleżanek z pracy, sklepu nr 18, córki Magdy

2. + Urszula Gałgan  –  od rodziny Gałgan

3. + Bronisław Boba  –  od Antoszewskich z dziećmi

4. + Jan Gałgan  –  od sąsiada Zemła z rodziną

5. + Franciszek Sosnowiec  –  od Grażyny Gagracz

6. + Błażej Nikliborc  –  od Bogdana Śliwińskiego

7. + Jan Hatala  –  od Joanny i Pauliny Figurów

8. + Danuta Bliźnik  –  od Wasztylów

9. + Jan Boba  –  od rodziny Dudów

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie …

SOBOTA —  27 luty—  dzień powszedni

08.00 + Stanisława Żmuda  –  od sąsiadów Zygmutów
 i Mazgajów

NIEDZIELA, 28 luty-   II NIEDZIELA WIELKIEGO
POSTU

 08.00 + Bronisław Gałgan + Jan i Franciszka Walica

10.30 + Kazimierz i Filomena Wilk

15.00  + Maria Huczek w rocznicę śmierci z mężem Władysławem

14-21 lutego 2021 r.

NIEDZIELA, 14 luty-   VI NIEDZIELA ZWYKŁA

 08.00 + Zofia Kała w rocznicę śmierci

10.30 + Stanisław Jarosz + Władysława i Jan Sromek

PONIEDZIAŁEK— 15  luty— dzień powszedni

17.00 +  Jan Boba  –   od wnuka Dariusza z rodziną

WTOREK —  16 lutydzień powszedni

17.00. + Gertruda Bliźnik z mężem Stanisławem w rocznicę śmierci

ŚRODA —  17 lutyŚRODA POPIELCOWA

9.00 + Danuta Bliźnik   od rodziny Guzików

17.00. + Benedykt Adamus z żoną Józefą, Marią i wnukiem Stanisławem

 CZWARTEK —  18  luty — dzień powszedni

08.00.  + Jan Boba  –  od  wnuka Dariusza z rodziną

PIĄTEK —  19 luty  –   dzień powszedni

17.00. + Jan Szymonek w rocznicę śmierci z żoną Stefanią i wnuczką Bernadettą

SOBOTA —  20 luty—  dzień powszedni

08.00 + Jan Boba  –  od Kazimierza i Stanisławy Bratek

Chrzest:  Blanka Maria Gwoździewicz

NIEDZIELA, 21 luty-   I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 08.00 ZA PARAFIAN

10.30 + JanBoba  –  od Marka Bratka  z rodziną

15.00  + Danuta Bliźnik  –  od Stanisława Drabczyk z rodziną z Osieka

24-31 stycznia 2021 r.

NIEDZIELA, 24 stycznia-   II NIEDZIELA ZWYKŁA

 08.00 + Walenty Huczek z żoną Elżbietą

   10.30 + Julian Jarzyna z żoną Franciszką

12.00. Msza Św. z błogosławieństwem kolędowym dla rodzin

z ul. Lipowej, Długiej i Sportowej

Poza parafią gregorianka + Stanisława Żmuda— od sąsiadów Bernacików

PONIEDZIAŁEK— 25 styczniaświęto Nawrócenia Św. Pawła

08.00 + Danuta Bliźnik  –  od Marka Bernasia z Oświęcimia

Poza parafią gregorianka + Stanisława Żmuda—od sąsiadów Mrozik z rodziną

WTOREK —  26 styczniawspomnienie Św. biskupóa: Tymoteusz i Tytusa

17.00. + Błażej Nikliborc  – od wujka Józefa Borowczyka z rodziną

Poza parafią gregorianka + Stanisława Żmuda— od sąsiadów Domżałów
i Wandorów

ŚRODA —  27 stycznia— dzień powszedni

17.00. + Edward Nikliborc

Poza parafią gregorianka + Stanisława Żmuda—od sąsiadki Agnieszki Wiecheć z mężem i rodziną oraz Barbary Bies z mężem i rodziną

CZWARTEK —  28 styczniawspomnienie Św. Tomasza z Akwinu

08.00.  + Jan Boba  –  od wnuka Sławomira

Poza parafią gregorianka + Stanisława Żmuda—od sąsiadów: Stanisława
i Łukasza Drabczyk z rodzinami

PIĄTEK —  29 styczniadzień powszedni

17.00. MSZA ŚWIĘTA WYPOMINKOWA

MSZA ŚWIĘTA WYPOMINKOWA

1. + Krystyna Gałgan  – od koleżanek córki Magdy z pracy

2. + Urszula Gałgan  –  od rodziny Jarosz i Pachała

3. + Bronisław Boba  –  od Anety Pieńczykowskiej z rodziną

4. + Jan Gałgan  –  od sąsiadki Władysławy

5. + Franciszek Sosnowiec  –  od rodziny Janus z Brzeszcz

6. + Błażej Nikliborc  –  od Magdaleny Szeliga z rodziną koleżanki córki Moniki

7. + Danuta Bliźnik  –  od Huczkowej i rodziny Całusów

8. + Roman Sosnowiec  –  od wnuczki Sylwii z Robertem

9. + Jan Boba  –  od Danuty Włodarz z rodziną z Oświęcimia

Poza parafią gregorianka + Stanisława Żmuda—od sąsiadów Gasidło

SOBOTA —  30 styczniadzień powszedni

08.00. + Anna Drabczyk w 15 rocznicę śmierci + Marian Drabczyk
w 23 rocznicę śmierci

Poza parafią gregorianka + Stanisława Żmuda— od sąsiadów Boba

NIEDZIELA, 31 stycznia-   III NIEDZIELA ZWYKŁA

 08.00 ZA PARAFIAN

   10.30 dziękczynno błagalna dla pewnej rodziny

12.00. Msza Św. z błogosławieństwem kolędowym dla rodzin ul. Długiej od szkoły do kościoła.

17 – 24 stycznia 2021 r.

NIEDZIELA, 17 stycznia-   II NIEDZIELA ZWYKŁA

 08.00 ZA PARAFIAN   10.30 + Roman Jarzyna w 30 rocznicę śmierci

12.00. Msza Św. z błogosławieństwem kolędowym dla rodzin

ul. Miodowa, Leszczynowa i Leśna

Poza parafią gregorianka + Stanisława Żmuda— od rodziny Niemiec

PONIEDZIAŁEK18 stycznia— dzień powszedni

08.00 + Jan Boba  –  od wnuczki Agaty z rodziną

Poza parafią gregorianka + Stanisława Żmuda—od Anny i Edwarda Firek

WTOREK —  19 styczniawspomnienie Św. Józefa Sebastiana Pelczara

17.00. za zmarłych z rodziny Jarzyna

Poza parafią gregorianka + Stanisława Żmuda— od Zofii Jarosz

ŚRODA —  20 stycznia— dzień powszedni

17.00. + Stanisława Żmuda  –  od siostry Marii i rodziny Pająk z Wysokiej

Poza parafią gregorianka + Stanisława Żmuda—od Elżbiety i Dariusza Filip

CZWARTEK —  21 styczniawspomnienie Św. Agnieszki, dziewicy

i męczennicy

08.00.  o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Janiny

w 90 rocznicę urodzin

Poza parafią gregorianka + Stanisława Żmuda—od Anny i Edwarda Jarosz z Bulowic z rodziną

PIĄTEK —  22 styczniadzień powszedni

17.00. + Franciszek Kasperczyk w 15 rocznicę śmierci z żoną Elżbietą

Poza parafią gregorianka + Stanisława Żmuda—od rodziny Żmudów

SOBOTA —  23 styczniadzień powszedni

08.00. + Błażej Nikliborc  –  od szwagra Kazimierza Romanek i chrześnicy Karoliny

13.00 ślub: Gabriela Płonka  –  Damian Augustyn

14.00 chrzest: Kacper Michał Hałat

Poza parafią gregorianka + Stanisława Żmuda— od Barbary Wilk i rodziny Kozłowskich

NIEDZIELA, 24 stycznia-   II NIEDZIELA ZWYKŁA

 08.00 + Walenty Huczek z żoną Elżbietą

   10.30 + Julian Jarzyna z żoną Franciszką

12.00. Msza Św. z błogosławieństwem kolędowym dla rodzin

z ul. Lipowej, Długiej i Sportowej

Poza parafią gregorianka + Stanisława Żmuda— od sąsiadów Bernacików

10-17 stycznia 2021 r.

NIEDZIELA, 10 stycznia-   ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

 08.00 + Antonina i Jan Hatala

10.30 ZA PARAFIAN

Na Mszy Św. chrzest: DANUTA PYZA

O Boże błogosławieństwo dla Jasia Pyza w 3 rocznicę chrztu św.

12.00. Msza Św. z błogosławieństwem kolędowym dla rodzin

z Folwarku, ul. Orzechowa oraz Długa do kościoła.

Poza parafią gregorianka + Stanisława Żmuda—od  Janiny i Andrzeja Kała

PONIEDZIAŁEK— 11 stycznia— dzień powszedni

08.00 + Jan Boba  –  od wnuczki Jolanty z rodziną

Poza parafią gregorianka + Stanisława Żmuda—od Bogdana Kała

WTOREK —  12 styczniadzień powszedni

17.00. + Mieczysław Jarzyna w rocznicę śmierci z żoną Wiktorią

Poza parafią gregorianka + Stanisława Żmuda— od Ireny Mitoraj

z synem Pawłem z Osieka

ŚRODA —  13 stycznia— dzień powszedni

17.00. + Maria Huczek z mężem Janem

Poza parafią gregorianka + Stanisława Żmuda—od Dawida Kały z rodziną

CZWARTEK —  14 styczniadzień powszedni

08.00.  + Błażej Nikliborc  –  od szwagierki Krystyny z mężem oraz synem Marcinem, Artura Baraniaka z żoną i córką, Eweliny Baraniak i Tomasza Baklarza z córką

Poza parafią gregorianka + Stanisława Żmuda—od Anety i Krzysztofa Jarosz

PIĄTEK —  15 styczniadzień powszedni

14.00 chrzest: Lilianna Sikora

17.00. + Stanisława Żmuda  –  od męża Stanisława

Poza parafią gregorianka + Stanisława Żmuda—od Magdaleny i Tomasza Urbańczyk

SOBOTA —  16 styczniadzień powszedni

08.00. + Bronisław Boba  –  od Marii Ślusarczyk z bratem Janem

Poza parafią gregorianka + Stanisława Żmuda— od Anny Jarosz

14.00 ślub: Barbara Osowska  –  Paweł Pałac

NIEDZIELA, 17 stycznia-   II NIEDZIELA ZWYKŁA

 08.00 ZA PARAFIAN  

10.30 + Roman Jarzyna w 30 rocznicę śmierci

12.00. Msza Św. z błogosławieństwem kolędowym dla rodzin

ul. Miodowa, Leszczynowa i Leśna

Poza parafią gregorianka + Stanisława Żmuda—od Józefa Żmudy z rodziną

3-10 stycznia 2021 r.

NIEDZIELA, 03 stycznia II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

 08.00 + Jan Gałgan w 1 rocznicę smierci z rodzicami 

–  od syna Andrzeja z rodziną i Jasi

10.30 + Marian Ślusarczyk w rocznicę śmierci

Poza parafią gregorianka + Stanisława Żmuda

PONIEDZIAŁEK— 04 stycznia— dzień powszedni

07.00 + Elżbieta Rzepa

Poza parafią gregorianka + Stanisława Żmuda

WTOREK —  05 styczniadzień powszedni

17.00. + dziękczynno  –  błagalna z prośbą o zdrowie, opiekę Matki Bożej

dla pewnej rodziny

Poza parafią gregorianka + Stanisława Żmuda

ŚRODA —  06 styczniaUROCZYSTOŚĆ

OBJAWIENIA PAŃSKIEGO

08.00. + Krzysztof Lekston w 2 rocznicę śmierci

10.30. + Bronisława Jurczyk

Poza parafią gregorianka + Stanisława Żmuda

CZWARTEK —  07 styczniadzień powszedni

17.00.  + Anna Wysogląd  –  od rodziny Żywioł i Ganobis

Poza parafią gregorianka + Stanisława Żmuda

PIĄTEK —  08 styczniadzień powszedni

17.00. + Anna Wysogląd  –  od Lucyny i Andrzeja Bik z rodziną

SOBOTA —  09 styczniadzień powszedni

07.00. za dusze w czyśćcu cierpiące

NIEDZIELA, 10 stycznia-   ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

 08.00 + Antonina i Jan Hatala

10.30 ZA PARAFIAN

Na Mszy Św. chrzest: DANUTA PYZA

O Boże błogosławieństwo dla Jasia Pyza w 3 rocznicę chrztu św.

12.00. Msza Św. z błogosławieństwem kolędowym dla rodzin

z Folwarku, ul. Orzechowa oraz Długa do kościoła.

27 grudnia 2020 r.- 3 stycznia 2021 r.

NIEDZIELA, 27 grudnia ŚWIĘTEJ RODZINY:

JEZUSA, MARYI I JÓZEFA

 08.00 o Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Karoliny  w 18 rocznicę urodzin

10.30 ZA PARAFIAN

Chrzest: Seweryn Jakub Pałac

Poza parafią gregorianka + Danuta Bliźnik

PONIEDZIAŁEK— 28 grudniaŚWIĘTO ŚWIĘTYCH MŁODZIANKÓW

17.00 dziękczynno – błagalna dla pewnej osoby w 92 rocznicę urodzin

Poza parafią gregorianka + Danuta Bliźnik

WTOREK —  29 grudniaPIĄTY DZIEŃ OKTAWY NARODZENIA PAŃSKIEGO

08.00. + Bronisław Jarosz

Poza parafią gregorianka + Danuta Bliźnik

ŚRODA —  30 grudniaSZÓSTY DZIEŃ OKTAWY NARODZENIA PAŃSKIEGO

17.00. + Stanisław Jarosz z żoną Wiktorią synem Janem oraz córką Stanisławą

Poza parafią gregorianka + Danuta Bliźnik

CZWARTEK —  31 grudniaSIÓDMY DZIEŃ OKTAWY NARODZENIA PAŃSKIEGO

17.00.  za uczestników pogrzebu + Stanisłwy Żmuda

Poza parafią gregorianka + Danuta Bliźnik

PIĄTEK —  1 styczniaUROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI

9.30  –  10.30.  –  adoracja NajświętszegoSakramentu i spowiadź

10.30. ZA PARAFIAN

15.00.+ Mieczysław Antoni Jarzyna

SOBOTA —  02 styczniawspomnienie Świętych Bazylego i Grzegorza

 z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła.

16.00. Nabożeństwo Fatimskie

17.00. + Jan Boba  – od sąsiadów Bies, Boczek i Maliszewskich

NIEDZIELA, 3 stycznia-   II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

 08.00 + Jan Gałgan w 1 rocznicę śmierci z rodzicami  –  od syna Andrzeja z rodziną i Jasi

10.30 +Marian Ślusarczyk w rocznicę śmierci

20-27 grudnia 2020 r.

IV NIEDZIELA ADWENTU  20.12.2020 r.

 08.00 + Bronisław Gałgan w 19 rocznicę śmierci

Poza parafią gregorianka + Danuta Bliźnik— od rodziny Michnów

10.30 ZA PARAFIAN

PONIEDZIAŁEK, 21 grudnia— dzień powszedni

16.00 + Jan Boba  –  od córki Heleny z mężem

Poza parafią gregorianka + Danuta Bliźnik— od rodziny Bernacików  i Jaroszów

  WTOREK, 22 grudnia –  dzień powszedni

 16.00 o Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Janiny Dominiec z okazji 92 rocznicy urodzin

Poza parafią gregorianka + Danuta Bliźnik— od rodziny Brońków

i Kawczaków z Głębowic

ŚRODA, 23 grudnia –  dzień powszedni

16.00 + Jan Płonka z żoną Stefanią i synem Józefem

Poza parafią gregorianka + Danuta Bliźnik— od rodzin Oczkowiczów

CZWARTEK, 24 grudnia— WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA

08.00 ZA ZMARŁYCH W MINONYM 2020 ROKU

0.00 PASTERKA  –  ZA PARAFIAN

Poza parafią gregorianka + Danuta Bliźnik— od Małgorzaty i Kazimierza Lasek oraz Marii Nikliborc z rodzinami

PIĄTEK— 25 grudniaBOŻE NARODZENIE

08.00 + Maria Bies w 7 rocznicę śmierci z mężem Ludwikiem

10.30 + Rozalia Boba w 4 rocznicę śmierci

Poza parafią gregorianka + Danuta Bliźnik— od Jacka Drabczyka z rodziną

SOBOTA— 26 grudnia— ŚW. SZCZEPANA, pierwszego męczennika

08.00 + Tadeusz Dominiec w rocznicę śmierci

10.30 + Józef i Zofia Szala

14.00 ślub: Natalia Drabczyk  –  Marcin Matusiak

Poza parafią gregorianka + Danuta Bliźnik— od Jaroszów z Oświęcimia z rodziną

NIEDZIELA, 27 grudnai ŚWIĘTEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI I JÓZEFA

 08.00 o Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Karoliny  w 18 rocznicę urodzin

10.30 ZA PARAFIAN

Poza parafią gregorianka + Danuta Bliźnik— od  sąsiadów Hatalów  i Zareckiej

10.30 + Antonina Hatala w rocznicę śmierci

13-20 grudnia 2020 r.

III Niedziela Adwentu 13.12.2020

8.00 + Krystyna Gałgan  2 rocz. śm.
+ Antoni Lasek z żoną Stanisławą
+ Franciszek Gałgan z żoną Honoratą

10.30 + Antoni Hatala w rocz. śm.
Poza parafią gregorianka +Danuta Bliźnik – od członkiń III Róży Kobiet

Poniedziałek 14.12.2020 Wspomnienie Św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora kościoła
16.00
+ Julia Sikora z rodzicami
Poza parafią gregorianka +Danuta Bliźnik – od Józefy Kasprzyckiej z Poręby Wielkiej

Wtorek 15.12.2020
16.00
+ Jan Zygmunt z żoną Heleną synem Józefem
+ Jan Herzog
Poza parafią gregorianka +Danuta Bliźnik – od rodziny Mydlarz i Gworków

Środa 16.12.2020 Na zakończenie Mszy Św. odbędzie się nowenna do Matki N. P.W tym dniu rozpoczynamy nowennę do Dzieciątka Jezus
16.00 +Ignacy Drabczyk w 33 rocz. śm.
Poza parafią gregorianka + Danuta Bliźnik – od Teresy i Kazimierza Pasternak

Czwartek 17.12.2020
16.00 +Ignacy Kasperczyk
Poza parafia gregorianka + Danuta Bliźnik – od Stanisława i Stanisławy Drabczyk z rodziną 

Piątek 18.12.2020 czcimy Miłosierdzie Boże z racji trzeciego  piątku.
Przed mszą odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego

16.00 Teofil Figura z dwiema żonami, wnuk Mirosław
Poza parafią gregorianka + Danuta Bliźnik – od Elżbiety Szymeczko z rodziną

Sobota 19.12.2020
8.00 Jan Boba – od siostry Honoraty z rodziną
Poza parafią gregorianka + Danuta Bliźnik – od Jana Kruczały z Osieka

14.00 Dziękczynno – błagalna o zdrowie dla Krystyny i Karola z okazji 50 rocz. ślubu

IV Niedziela Adwentu 20.12.2020
8.00 Bronisław Gałgan w 19 rocznicę śmierci
10.30  Za parafian
Poza parafia gregorianka + Danuta Bliźnik – od rodziny Michnów

6-13 grudnia 2020 r.

II NIEDZIELA ADWENTU  06.12.2020 r.

 08.00 + Barbara Rydzoń

Poza parafią gregorianka + Danuta Bliźnik— od wnuka Rafała z rodziną

10.30 + Władysław Korbel z żoną Marią

PONIEDZIAŁEK, 07 grudnia— wspomnienie Św. Ambrożego, biskupa

i doktora Kościoła

16.00 + Anna Drabczyk w 17 rocznicę śmierci z mężem Franciszkiem i wnukiem Piotrem

Poza parafią gregorianka + Danuta Bliźnik— od szwagra Józefa z rodziną

  WTOREK, 08 grudnia –  UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP

 16.00 + Stefan Jarosz z żoną Teresą i wnukiem Marcinem

Poza parafią gregorianka + Danuta Bliźnik— wnuka Łukasza z rodziną

ŚRODA, 09 grudnia –  dzień powszedni

16.00 + Marcin Zajas z żoną Elżbietą, rodzicami oraz dziećmi

Poza parafią gregorianka + Danuta Bliźnik— od siostrzenicy Doroty z rodziną

CZWARTEK, 10 grudnia— dzień powszedni

16.00   + Ignacy Walusiak w 10 rocznic śmierci

Poza parafią gregorianka + Danuta Bliźnik— od kuzynki Marii Bernaś zrodziną

PIĄTEK— 11 grudnia— dzień powszedni

16.00 + Edward Szczerbowski w rocznic śmierci

Poza parafią gregorianka + Danuta Bliźnik— od Teresy Walusiak z rodziną

SOBOTA— 12 grudnia— dzień powszedni

08.00 + Andrzej Baka  –  od Jana Drabczyk, Marii Ślusarczyk

Poza parafią gregorianka + Danuta Bliźnik— od Andrzeja Zajas z rodziną

III NIEDZIELA ADWENTU  13.12.2020 r.

 08.00 + Krystyna Gałgan w 2 rocznicę śmierci, + Antoni Lasek z żoną

 Stanisławą, + Franciszek Gałgan z żoną Honoratą

Poza parafią gregorianka + Danuta Bliźnik— od Członkiń III Róży Kobiet

10.30 + Antonina Hatala w rocznicę śmierci

22-29 listopada 2020 r.


UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA

KRÓLA WSZECHŚWIATA 22.11.2020 r.

 08.00 ZA PARAFIAN

10.30 + Władysława Jurczyk

PONIEDZIAŁEK, 23 listopada wspomnienie Św. Klemensa, papieża i męczennika

17.00 + Stefania Szymonek z mężem Janem i wnuczką Bernadettą

  WTOREK, 24 listopada –  dzień powszedni

 08.00 + Jadwiga i Eugeniusz Brańka + Rozalia i Rudolf Frączek

ŚRODA, 25 LISTOPADA— wspomnienie Św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy

17.00 + Elżbieta Domżał z mężem Józefem, synem Józefem

+ Cecylia Chrapczyńska z mężem Antonim

CZWARTEK, 26 listopada— dzień powszedni

08.00   + Waleria Jurecka

PIĄTEK— 27 listopada — dzień powszedni

17.00 MSZA ŚWIĘTA WYPOMINKOWA

MSZA ŚWIĘTA WYPOMINKOWA

1. + Krystyna Gałgan  –  od koleżanek i kolegów córki Magdaleny ze Szkoły Podstawowej

2. + Stanisława Szypuła  –  od sąsiadów: Elżbiety Sanak rodziny Nowaków i Sanaków

3. + Urszula Gałgan  –  od Heleny Drabczyk

4. + Bronisław Boba  –  od Zofii i Stanisława Zygmunt z rodziną

5. + Jan Gałgan  –  od rodziny Boba i Biernatek

6. + Franciszek Sosnowiec  –  od sąsiadów Bernasiów

7. + Błażej Nikliborc  –  od rodziny Płonków z Głębowic

8. + Jan Hatala  –  od koleżanek córki Barbary i Renaty

9. + Danuta Bliźnik  –  od sąsiada Józefa Gałgana 

10. + Roman Sosnowiec  –  od wnuka Piotra z żoną

11. + Jan Boba  –  od Barbary i Władysława Kuśnierz z Oświęcimia

SOBOTA— 28 listopada — dzień powszedni

08.00 + Czesław Gałgan w 2 rocznicę śmierci

I NIEDZIELA ADWENTU, 29.11.2020 r.

 08.00 ZA PARAFIAN

10.30 + Franciszek Jarzyna w 20 rocznicę śmierci z żoną Marią

15-22 listopada 2020 r.

15.XI.2020 r. XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

08.00 + Zofia Kała

                         10.30 + Beata Orlanka w 13 rocznicę śmierci

PONIEDZIAŁEK, 16 listopada –  dzień powszedni

17.00 + Krzysztof Osowski w 10 rocznicę śmierci

  WTOREK, 17 listopada –  dzień powszedni

 08.00 + Wawrzyniec Chowaniec z żoną Józefą oraz dziećmi

ŚRODA, 18 LISTOPADA— wspomnienie Bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy

17.00 + Bronisław Boba w 1 rocznicę śmierci

CZWARTEK, 19 listopada— dzień powszedni

08.00   + Jan Boba  –  od córki Krystyny z wnukiem Grzegorzem

PIĄTEK— 20 listopada –  wspomnienie Św. Rafała Kalinowskiego, kapłana

17.00 + Stefan Hamerski z żoną Zofią, synem Józefem + Filomena Zajas

SOBOTA— 21 listopada — dzień powszedni

08.00 + Mikołaj i Rozalia Jarzyna

UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

22.11.2020 r. Niedziela

 08.00 ZA PARAFIAN

10.30 + Władysława Jurczyk

8-15 listopada 2020 r.

08.XI.2020 r. XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

08.00 + Alfons Berrnaś z żoną Zofią Mieczysław Lipowski z żoną Heleną

                         10.30 + ZA PARAFIAN

14.00 pogrzeb Jana Boby

PONIEDZIAŁEK, 09 listopada –  Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

17.00 + Michał Szafrański

  WTOREK, 10 listopadawspomnienie Leona Wielkiego, papieża.

 08.00 + Jan Boba  –  od córki Marii z mężem

ŚRODA, 11 LISTOPADA— NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

09.00 + Stanisława Galska w rocznicę śmierci z mężem Stefanem

CZWARTEK, 12 listopada— dzień powszedni

08.00   + Danuta Bliźnik  –  od córki Teresy z mężem

PIĄTEK— 13 listopada –  dzień powszedni

17.00 + Emilia Boba w 6 rocznicę śmierci

SOBOTA— 14 listopada — dzień powszedni

08.00 + JanMadeja w rocznicę śmierciz żoną Marią

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.11.2020 r.

 08.00 + Zofia Kała

10.30 + Beata Orlanka w 13 rocznicę śmierci

1-8 listopada 2020 r.

UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH — 1.11.2020 r.

08.00 + AntoninaHatala + Jan Hatala—od Grażyny Madeja
z rodziną

                         10.30 + Tadeusz Bliźnik z żoną Heleną

Ewangelia na dziś:

Jezus, widząc tłumy, wyszedł na górę. A gdy usiadł, przystąpili do Niego Jego uczniowie. Wtedy otworzył swoje usta i nauczał ich tymi słowami: „Błogosławieni ubodzy w duchu, albowiem do nich należy królestwo niebieskie. Błogosławieni, którzy się smucą, albowiem oni będą pocieszeni. Błogosławieni cisi, albowiem oni na własność posiądą ziemię. Błogosławieni, którzy łakną i pragną sprawiedliwości, albowiem oni będą nasyceni. Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią. Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą. Błogosławieni, którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi. Błogosławieni, którzy cierpią prześladowanie dla sprawiedliwości, albowiem do nich należy królestwo niebieskie. Błogosławieni jesteście, gdy ludzie wam urągają i prześladują was, i gdy mówią kłamliwie wszystko złe na was z mego powodu. Cieszcie się i radujcie, albowiem wielka jest wasza nagroda w niebie”.

PONIEDZIAŁEK, 02 listopada –  wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

8.00 + Stanisław Kasperczyk z żoną Bronisławą

10.00 ZA PARAFIAN

  WTOREK, 03 listopada dzień powszedni

 08.00 + Danuta Bliźnik  –  od brata Antoniego z rodziną

ŚRODA, 04 listopada— wspomnienie św. Karola Boromeusza

17.00 + Anna Filip z mężem Bartłomiejem, Adam Filip, Adam Zarecki

CZWARTEK, 05 listopada — dzień powszedni

17.00   + Danuta Bliźnik— od ćórki Haliny z mężem i wnuczkami: Natalią i Julią

I PIĄTEK MIESIĄCA 06 listopada–  dzień powszedni

17.00 + Stefan Buczuliński w rocznicę śmierci z rodzicami

SOBOTA— 06 listopada— dzień powszedni

7.00 + Jan Hatala  –  od rodziny Hamerskich

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 08.11.2020 r.

 08.00 + Alfons Bernaś z żoną Zofią + Mieczysław Lipowski
z żoną Heleną

10.30 ZA PARAFIAN

25 października -1 listopada 2020 r.

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA — 25.10.2020 r.

08.00 + Urszula Gałgan w 1 rocznicę śmierci

                         10.30 + Zofia Mitoraj

15.00 + Ludwik Kała—14 rocznica śmierci z żoną Marią

PONIEDZIAŁEK, 26 października  –  dzień powszedni

16.00 + Wanda i Władysław Szala + Anna i Stanisław Nikliborc

  WTOREK, 27.00 październikadzień powszedni

 16.00 + Teofil Boba z żoną Marią + Franciszek Kasperczyk z żoną Wiktorią

ŚRODA, 28 października— ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW  SZYMONA I JUDY TADEUSZA

17.00 + Mieczysław Kramarczyk w 9 rocznicę śmierci z żoną Janiną

CZWARTEK, 29 października— dzień powszedni

17.00   + Anna Figura z rodzicami

PIĄTEK— 30 października –  dzień powszedni

17.00 + MSZA ŚW. WYPOMINKOWA

+ Grzegorz Kała  –  od Genowefy Gach z Kęt

+ Kazimiera Zajas  –  od sąsiadów Bliźników

+ Władysław Huczek  –  od Jana Huczka z Osieka

+ Krystyna Gałgan— od Krzysztofa Kruczały z rodziną

+ Stanisława Szypuła  –  od sąsiadów Lipowskich z rodziną

+ Agata Jarzyna  –  od Ochotniczej Straży Pożarnej w Polance W.

+ Urszula Gałgan  –  od Szymona Stawowy z rodziną

+ Bronisław Boba  –  od Marii i Józefa Baka

+ Jan Gałgan  –  od rodziny Ganobis i Zofii Gałgan

+ Franciszek Sosnowiec  –  od Marii Babiuch

+ Błażej Nikliborc— od rodziny Adamczyk i Kędziora

+ Jan Hatala  –  od dyrekcji i pracowników Szkoły podstawowej Specjalnej Nr 17 w Bielsku Białej

+ Danuta Bliźnik  – od marii Zajas z rodziną

+ Roman Sosnowiec  –  od wnuka Adriana z Sabiną

SOBOTA— 31 października — dzień powszedni

17.00 + Władysław Bliźnik w 26 rocznicę śmierci

NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

01.11.2020 r.

 08.00 + Antonina Hatala + Jan Hatala—od Grażyny Madeja z rodziną

10.30 ZA PARAFIAN

18-25 października 2020 r.

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA — 18.10.2020 r.    

08.00 w intencji NADII KATARZYNY KRAMARCZYK  w I rocznicę Chrztu Św.

                         10.30 + Antonina Hatala + Jan Hatala, od przyjaciół córki Barbary

15.00 + Augustyn Sikora w 11 rocznicę śmierci

PONIEDZIAŁEK, 19 października  –  wspomnienie bł. Jerzego Popiełuszki, kapłana

17.00 za zmarłe członkinie z II Róży Kobiet

  WTOREK, 20.00 październikawspomnienie  Św. Jana Kantego

 17.00 + Józef Jarosz z żoną Franciszką

ŚRODA, 21 października— dzień powszedni

17.00 + Aleksander Surówka w 26 rocznicę śmierci z rodzicami

CZWARTEK, 22 października— wspomnienie Św. Jana Pawła II, papieża

17.00   + Franciszek Kasperczyk z żoną Wiktorią + Mikołaj Dziuba

z żoną Marią

PIĄTEK— 23 października –  wspomnienie Sw. Józefa Bilczewskiego, biskupa

17.00 + Stefan Bratek z żoną Elżbietą

SOBOTA— 24 października — dzień powszedni

15.00 chrzest: Kacper Michał Hałat

15.30 roczek: Blanka Helena Żelech

17.00 + Waleria Jurecka

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA — 25.10.2020 r.    

08.00 + Urszula Gałgan w 1 rocznicę śmierci

                         10.30 + Zofia Mitoraj

15.00 + Ludwik Kała w 14 rocznicę śmierci z żoną Marią

11-18 października 2020 r.

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA— 11.10.2020 r.    

08.00 + Jan Hatala  –  od córek: Józefy i Barbary

                         10.30 + Antoni Nikliborc z żoną Elzbietą

15.00 + Józef Sikora w rocznicę śmierci ++ rodzice

PONIEDZIAŁEK, 12 października  –  dzień powszedni

17.00 + Józef Kolasa w 10 rocznicę śmierci

  WTOREK, 13 października— wspomnienie  Bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana

 17.00 + Danuta Bliźnik  –  od syna Wiesława z Marią Mydlarz

ŚRODA, 14 października— dzień powszedni

17.00 + Ludwik Kubarek z żoną Władysławą, synem Janem

CZWARTEK, 15 październikawspomnienie Sw. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła

17.00   + Roman Drabczyk z żoną Zofią

PIĄTEK— 16 października –  wspomnienie Sw. Jadwigi Śląskiej

17.00 podziękowanie za łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla pewnej rodziny

SOBOTA— 17 października –  wspomnienie Sw. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika

17.00 + Władysław Huczek z żoną Marią oraz córkami: Władysławą
i Krystyną

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA — 18.10.2020 r.    

08.00 w intencji NADII KATARZYNY KRAMARCZYK 
w I rocznicę chrztu Św.

                         10.30 + Antonina Hatala + Jan Hatala  – od przyjaciół córki Barbary

15.00 + Augustyn Sikora   4 – 11 października 2020 r.

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA— 04.10.2020 r.    

08.00 o zdrowie i opiekę Bożą dla II Róży Różańcowej

                         10.30 + Waleria Wąsik z mężem Ignacym

· Roczek: 1. Karol Wądrzyk   2. Antoni Wanat

15.00 + Teofil Kała w rocznicę śmierci z żoną Heleną i córką Jadwigą

PONIEDZIAŁEK, 05 października wspomnienie  Św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy.

17.00 w intencji członkiń III RÓŻY KOBIET

  WTOREK, 06 października— dzień powszedni

17.00 + Stefan Jarzyna + Salomea Łoboda

ŚRODA, 07 października wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej

17.00 w intencji członkiń III RÓŻY KOBIET

CZWARTEK, 08 października— dzień powszedni

17.00   + Józef Fudela z żoną Elżbietą

PIĄTEK— 09 października –  wspomnienie  Św. Jadwigi Śląskiej

17.00   za zmarłe członkinie I Róży  Różańcowej  Kobiet

SOBOTA— 10 października   dzień powszedni

17.00 + Zofia Jania w 1 rocznicę smierci z mężem Bronisławem
i córką Grażyną

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA — 11.10.2020 r.    

08.00 + Jan Hatala  –  od córek: Józefy i Barbary

                         10.30 + Antoni Nikliborc z żoną Elżbietą

15.00 + Józef Sikora w rocznicę śmierci ++ rodzice

Różaniec w naszej parafii odmawiamy w dni powszednie o godz. 17.00 (potem Msza Św.)

W niedzielę nabożeństwo różańcowe o godz. 15.00, potem eucharystia)

27 września – 4 października 2020 r.

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA    

08.00 + Bożena i Dariusz Drabczyk

                         10.30 + ks. Czesław Jurczyk

PONIEDZIAŁEK, 28 września, wspomnienie  Św. Wacława, męczennika

18.00 + Błażej Nikliborc  –  od cioci Heleny Rusinek, kuzynek: Ewy Cinalskiej z rodziną i Elżbiety Jareckiej z rodziną

WTOREK, 29 września święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała

07.00 + Urszula Gałgan  –  od koleżanek i kolegów z klasy ze Szkoły Podstawowej

ŚRODA, 30 września wspomnienie  Św. Hieronima kapłana
i doktora Kościoła

18.00 dziękczynna za łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Stanisława Kały z okazji urodzin.

CZWARTEK, 01 października – I CZWARTEK MIESIĄCA

Różaniec w naszej parafii odmawiamy w dni powszednie po Mszy Św. o godz. 17.00. (najpierw Msza Św.)

W niedzielę nabożeństwo różańcowe o godz. 15.00, potem eucharystia.  

17.00   w intencji członkiń I RÓŻY KOBIET

PIĄTEK— 02 października –  I PIĄTEK MIESIĄCA

17.00 + Julianna Gałgan z mężem Błażejem oraz z synami

SOBOTA— 26 września    dzień powszedni

17.00 + Krystyna Gałgan w 7 rocznicę śmierci z mężem Jakubem

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA    

08.00 o zdrowie i opiekę Bożą dla II Róży Różańcowej

                         10.30 + Waleria Wąsik z mężem Ignacym

· Roczek: 1. Karol Wądrzyk   2. Antoni Wanat

15.00 + Teofil Kała w rocznicę śmierci z żoną Heleną i córką Jadwigą

13-20 września 2020 r.

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA    

08.00 + Józef Wąsik w rocznicę śmierci

                         10.30 dziękczynno błagalna

14.00 ślub: Monika Kowalska i Michał Demczuk

PONIEDZIAŁEK, 14 września, święto Podwyższenia Krzyża Świętego

18.00 + Piotr Bernacik w 8 rocznicę smierci

+ Bronisław Bernacik z żoną Marią

  WTOREK, 15 września wspomnienie  Najświętszej Maryi B0lesnej

07.00 + Roman Wilk

ŚRODA, 16 września wspomnienie  Św. Męczenników: Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa.

18.00 +  Ryszard Szala z rodzicami

CZWARTEK, 17 września – dzień powszedni

07.00   ZA PARAFIAN

PIĄTEK— 18 września  –  święto Św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski

18.00 + Elżbieta Płonka

SOBOTA— 19 września    dzień powszedni

07.00 + Helena i Henryk Piskorz + Stanisława Wolas

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA    

08.00 + Stanisław Kała w dniu urodzin

10.30 ZA PARAFIAN

6 – 13 września 2020 r.

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

06 wrzesień

08.00 + Czesław Gałgan w rocznicę śmierci

                         10.30 + Stanisław Mikołajczyk

PONIEDZIAŁEK, 07 wrzesień

18.00 + Franciszek i Jolanta Jarzyna

  WTOREK, 08 wrzesień święto Narodzenia NMP

07.00 + Franciszek Kasperczyk  –  od wnuka Henryka

ŚRODA, 09 wrzesień wspomnienie  Św. Piotra Klawera, kapłana

18.00 +  Ryszard Szala z rodzicami

CZWARTEK, 10 wrzesieńdzień powszedni

07.00 + Jan Gałgan  –  od rodziny Bielów

PIĄTEK— 11 wrzesień dzień powszedni

18.00 + Franciszek Zając w rocznicę śmierci z zoną Elżbietą

SOBOTA— 12 wrzesień  –  wspomnienie  Najświętszego Imienia Maryi

07.00 + Antonina Hatala

15.00 chrzest: Mikołaj Zygmunt

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA13 wrzesień

08.00 + Józef Wąsik w rocznicę śmierci

 10.30 dziękczynno błagalna

14.00 ślub: Monika Kowalska i Michał Demczuk

30 sierpnia – 6 września 2020 r.

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

30 sierpień   

08.00 MSZA ŚWIĘTA DOŻYNKOWA—za parafian

                         10.30 + Antonina Hatala

PONIEDZIAŁEK, 31 sierpień—– dzień powszedni

8.00 + Bronisław Boba  –  od Szymona Baka z rodziną

  WTOREK, 01 wrzesień – dzień powszedni

18.00 + Franciszek Pala z żoną Emilią

ŚRODA, 02 wrzesień – dzień powszedni

18.00 +  Stefan Drabczyk

CZWARTEK, 03 wrzesieńwspomnienie Św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.

18.00 + Błażej Nikliborc  –  od szwagra Stanisława z żoną, Beaty

Jekiełek z rodziną oraz Daniela Romanka z rodziną

PIĄTEK— 04 wrzesień I PIĄTEK MIESIĄCA

18.00 o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Antoniny Schinohl

z okazji przyjęcia sakramentu chrztu św.

SOBOTA— 05 wrzesień  –  dzień powszedni

08.00 + Irena Irzyk w rocznicę śmierci z mężem Janem

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

06 wrzesień

08.00 + Stanisław Mikołajczyk

                         10.30 + Czesław Gałgan w rocznicę śmierci

23-30 sierpnia 2020 r.

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

23.08.2020r.  08.00 ZA PARAFIAN

                         10.30 + Maria Kała z mężem Ludwikiem

14.00 ślub: Gabriela Piwowarczyk i Łukasz Kasperczyk

PONIEDZIAŁEK, 24 sierpień—święto Św. Bartłomieja, apostoła
18.00 + Mieczysław Antoni Jarzyna

  WTOREK, 25 sierpień  – dzień powszedni

08.00 + Bronisław Sikora w 5 rocznicę śmierci

ŚRODA, 26 sierpień    UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY CZĘSTOCHOWSKIEJ

18.00 +  Grzegorz Kała

CZWARTEK, 27 sierpień   – wspomnienie Św. Moniki

08.00 + Jan Gałgan   –  od Józefa Kały z rodziną

PIĄTEK— 28 sierpień   wspomnienie Św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła

18.00 MSZA ŚWIĘTA WYPOMINKOWA

1. + ks. Zdzisław Hopciaś  –  od Beaty i Rajmunda Kała z rodziną

2. + Grzegorz Kała  –  od kolegów z firmy budowlanej

3. + Kazimiera Zajas  –  od Stanisławy Zajas i Bogumiły Krawczyk
z rodziną

4. + Władysław Huczek  –  od sąsiadów Bliźników

5. + Krystyna Gałgan  –  od Aliny i Zenona Dobrowolskich

6. + Stanisława Szypuła  –  od Zofii Szypuła

7. + Agata Jarzyna  –  od kolegów męża z Grupy Producenckiej

8. + Urszula Gałgan  –  od kuzyna Michała z rodziną

9. + Bronisław Boba  –  od Marii i Andrzeja Durlak

10. + Jan Gałgan  –  od Agaty i Stefana Hamerskich

11. + Franciszek Sosnowiec  –  od kuzynki Joli z rodziną

12. + Błażej Nikliborc  –  od Bogumiła Filip z rodziną

13. + Władysław Szymeczko  –  od Pawła i Barbary Bies z rodziną oraz Łukasza i Kamili Drabczyk z rodziną

SOBOTA— 29 sierpień  wspomnienie Męczeństwa Świętego Jana Chrzciciela

08.00 + Jan Kramarczyk w 1 rocznicę smierci

Chrzest: Antonina Schinohl

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA, 30 sierpień   

08.00 MSZA ŚWIĘTA DOŻYNKOWA

                         10.30 + Antonina Hatala

16-23 sierpnia 2020 r.

XX NIEDZIELA ZWYKŁA

16.08.2020r.  08.00 ZA PARAFIAN

                         10.30 + Marian Płonka w rocznicę śmierci

PONIEDZIAŁEK, 17 sierpień—wspomnienie Św. Jacka, kapłana
18.00 + Jan Zygmunt z żoną Heleną oraz synem Józefem

  WTOREK  – dzień powszedni

18.08.2020 r.   08.00 + Bronisław Boba— od kuzynki Heleny Grzesło

z rodziną

ŚRODA  – dzień powszedni

19.08.2020 r.    18.00 +  Błażej Nikliborc  –  od córki Moniki

CZWARTEK  – wspomnienie Św. Bernarda— opata i doktora Kościoła

20.08.2020 r. 08.00 + Ludwik i Maria Bies z rodzicami

PIĄTEK—wspomnienie Św. Piusa X— papieża

21.08 .2020 r.   18.00 + Franciszek szala z żoną Stefanią oraz synem Ryszardem

SOBOTA—-wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej

22.08 .2020 r.  08.00 + Urszula Gałgan  –  od kuzyna Dominika z rodziną

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

23.08.2020r.  08.00 ZA PARAFIAN

                         10.30 + Maria Kała z mężem Ludwikiem

14.00 ślub: Gabriela Piwowarczyk i Łukasz Kasperczyk

9-16 sierpnia 2020 r.

19 NIEDZIELA ZWYKŁA

09.08.2020 r.  08.00 + Tadeusz Huczek w 9 rocznicę śmierci z rodzicami

                         10.30 + Jan Zygmunt w 50 rocznicę smierci z żoną Heleną

++ z rodziny Zygmunt

PONIEDZIAŁEK, 10 sierpień—święto Św. Wawrzyńca, diakona i męczennika


18.00
dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo w 89 rocznicę urodzWTOREK  – wspomnienie św. Klary, dziewicy

11.08.2020 r.   08.00 ZA PARAFIAN

ŚRODA  – dzień powszedni

12.08.2020 r.    18.00 +  Stanisław i Franciszka Walusiak z synami:

Ignacym i Franciszkiem

CZWARTEK  – dzień powszedni

13.08.2020 r. 08.00 + Bronisław Boba  –  od chrześniaka Leszka
z rodziną

PIĄTEK—UROCZYSTOŚĆ ŚW. MAKSYMILIANA MARII KOLBEGO, kapłana i męczennika, głównego patrona naszej diecezji

14.08 .2020 r.   18.00 + Franciszek i Franciszka Mądrzyk w r. śmierci

SOBOTA—UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP

15.08 .2020 r.  08.00 + Józef Sikora w 9 rocznicę śmierci z rodzicami

10.30 Msza Św. dziękczynno-błagalna

XX NIEDZIELA ZWYKŁA

16.08.2020r.  08.00 ZA PARAFIAN

                         10.30 + Marian Płonka w rocznicę śmierci

2-9 sierpnia 2020 r.

2 SIERPNIA – 18 NIEDZIELA ZWYKŁA

GODZ. 8.00  +Stefania i Franciszek Szala z córką Kazimierą i synem Ryszardem

GODZ. 10.30 +Józef Grzesło (10 rocz. śm.) z rodzicami 

3 sierpnia – PONIEDZIAŁEK

GODZ. 18.00 +o zdrowie i Boże błogosławieństwo Sabiny i Michała w 15 rocznicę ślubu oraz Grażyny i Wiesława w 40 rocznicę ślubu

4 SIERPNIA  – WTOREK

GODZ. 8.00   ZA PARAFIAN

5 SIERPNIA –  ŚRODA

GODZ. 18.00 +Józef Kolasa + Władysław Pachała  z żoną Marią

6 SIERPNIA – I CZWARTEK MIESIĄCA

GODZ. 18.00 +Teofil Rydzoń z żoną Wiktorią, + Ignacy Wąsik z żoną Jadwigą

7 SIERPNIA –  I PIĄTEK MIESIĄCA

GODZ. 18.00 +Franciszek Sikora z żoną Zofią synem Janem z żoną Anną synem Kazimierzem

8 SIERPNIA –  SOBOTA

GODZ. 8.00 +Wiesław Kowalczyk z żoną Cecylią synem Markiem

9 SIERPNIA – 18 NIEDZIELA ZWYKŁA

GODZ. 8.00  +Tadeusz Huczek z rodzicami— w 9 rocznicę śmierci

GODZ. 10.30 +Jan Zygmunt w 50 rocznicę śmierci z zoną Heleną

++ z rodziny Zygmuntów

12-19 lipca 2020 r.

12 LIPCA – 15 NIEDZIELA ZWYKŁA

GODZ. 8.00 Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą

                            o dalszą opiekę i Boże błogosławieństwo

GODZ. 10.30 +Rozalia Boba z rodzicami oraz +Teofil Wądrzyk

13 lipca  – PONIEDZIAŁEK

GODZ. 18.00 +Stanisław Romanek (rocz. śm.)

z żoną Honoratą i +Anna Gałgan

14 LIPCA  – WTOREK

GODZ. 8.00 O pomyślne załatwienie pewnej sprawy

15 LIPCA –  ŚRODA

GODZ. 18.00 +Anna Buczulińska z mężem Tadeuszem (w rocz. śm.)

16 LIPCA – CZWARTEK

GODZ. 8.00 +Franciszka i Antoni Biernatek z rodzicami

17 LIPCA –  PIĄTEK

GODZ. 18.00 Dziękczynno – błagalna dla pewnej rodziny

18 LIPCA –  SOBOTA

GODZ. 8.00 O błogosławieństwo Boże, zdrowie

i opiekę Maryi dla Anastazji z okazji urodzin

19 LIPCA – 16 NIEDZIELA ZWYKŁA

GODZ. 8.00 +Jakub Kobiałka z żoną Genowefą oraz synami: Janem i Józefem

GODZ.10:30 +Elżbieta Sabuda z mężem Władysławem i wnukiem Dariuszem

5-12 lipca 2020 r.

5 lipca – 14 NIEDZIELA ZWYKŁA

GODZ. 8.00 W intencji parafian

GODZ. 10.30 +Franciszka i Julian Jarzyna

6 lipca  – PONIEDZIAŁEK

GODZ. 18.00 +Henryk Huczek

7 LIPCA  – WTOREK

GODZ. 8.00 +Helena i Karol Gałgan z synem Czesławem

8 LIPCA –  ŚRODA

GODZ. 18.00 +Franciszek Drabczyk (24 rocz. śm.) z żoną Anną i wnukiem  Piotrem

9 LIPCA – CZWARTEK

GODZ. 8.00 +Elżbieta i Józef Boba z synem Józefem

10 LIPCA –  PIĄTEK

GODZ. 18.00 O błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej

oraz zdrowie dla dzieci, wnuków i prawnuków – prosi Anna

11 LIPCA –  SOBOTA

GODZ. 8.00 +Antonina Hatala

12 LIPCA – 15 NIEDZIELA ZWYKŁA

GODZ. 8.00 Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą

                            o dalszą opiekę i Boże błogosławieństwo

GODZ. 10.30 +Rozalia Boba z rodzicami oraz +Teofil Wądrzyk

28 czerwca – 5 lipca 2020 r.

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

28.06.2020r.  08.00 + Antonina Hatala

                         10.00   W INTENCJI DZIECI PIERWSZOKOMUNIJNYCH

12.00 o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Jana z okazji 75 rocznicy urodzin

Poniedziałek, 29.06. UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA

18.00 + Bazyli Barcik

  WTOREK  –  30.06  dzień powszedni

                         08.00 + Józef Domżał z rodzicami, + Antoni Chrapczyński z żoną Cecylią

ŚRODA  – 01.07  dzień powszedni

18.00 + Marian Ślusarczyk z rodzicami

Czwartek 02.07 dzień powszedni

18.00 + Maria Kliś w rocznicę śmierci z mężem Emilem

PIĄTEK—święto Św. Tomasza Apostoła.

PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA

18.00 + Grzegorz Bliźnik w 11 rocznicę śmierci z dziadkami

SOBOTA—– dzień powszedni

04.07.2020 r.  08.00 + Władysław Jarzyna w rocznicę śmierci z żoną Zofią

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

05.07.2020 r.  08.00 ZA PARAFIAN

                         10.30   + Franciszka Jarzyna z mężem Julianem

21-28 czerwca 2020 r.

XII NIEDZIELA ZWYKŁA—odpust parafialny

21.06.2020r.  08.00 + Zofia i Ludwik Luranc z synem Bronisławem

                         11.00   ZA PARAFIAN

Poniedziałek, 22.06. dzień powszedni

18.00 ++ z rodziny Banachów i Jarzynów

  WTOREK  – dzień powszedni 23.06.2020r.

                         07.00 o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Emilki
w 18 rocznicę urodzin

ŚRODA  – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA
CHRZCICIELA

24.06.2020 r.          

18.00 + Władysława Jurczyk

Czwartek, 25.06  dzień powszedni

07.00

+ Jan Gałgan  –  od siostrzenicy Krystyny Wyrwik z rodziną

PIĄTEK—– dzień powszedni

26.06 .2020 r.   18.00 MSZA ŚW. WYPOMINKOWA

1. Ks. Zdzisław Hopciaś  –  od Anastazji Zareckiej z rodziną

2. + Grzegorz Kała— od współpracowników syna Marcina firmy AKSAM

3. + Kazimiera Zajas  –  od Andrzeja Zajasa

4. + Władysław Huczek  –  od sąsiadów Wąsików

5. +  Czesław Gałgan  –  od kolegi Bolesława Jureckiego

6. + Krystyna Gałgan  –  od Barbary i Marcina Poźniak

7. +  Stanisława Szypuła— od Agaty Szpecht z rodziną

8. + Marianna Orlanka  –  od sąsiadów Kolasa z rodziną

9. + Agata Jarzyna  – od koleżanek i kolegów z klasy ze Szkoły Podstawowej

10. + Bogdan Sosnowiec  –  od brata Franciszka

11. + Urszula Gałgan  –  od kuzynów z Krakowa

12. + Bronisław Boba  – od Marioli i Wiesława z córkami

13. + Jan Gałgan  – od chrześniaka Jacka Hamerskiego z rodziną

14. + Franciszek Sosnowiec  –  od szwagierki Teresy z mężem

15. + Błażej Nikliborc  –  o d rodziny Polaków z Poręby Wielkiej

16. + Władysław Szymeczko  –  od Magaleny i Tomasza Urbańczyk

SOBOTA—wspomnienie św. Cyryla Aleksandryjskiego

27.06 .2020 r.  07.00 + Maria  Madeja w rocznicę śmierci

Z mężem Janem

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

28.06.2020r.  08.00 + Antonina Hatala

                        10.00 W INTENCJI DZIECI PIERWSZOKOMUNIJNYCH

12.30 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Jana z okazji

75 rocznicy urodzin

 

14 -21 czerwca 2020 r.

XI NIEDZIELA ZWYKŁA

14.06.2020 r.  08.00 ZA PARAFIAN

                         10.30 + Zofia Drabczyk z mężem Romanem

Poniedziałek, 15  OKTAWA BOŻEGO CIAŁA

18.00 + Anna Filip z mężem Bartłomiejem i Adama Zareckirgo

  WTOREK  – OKTAWA BOŻEGO CIAŁA

16.06.2020 r. 18.00 + Katarzyna Halota w rocznicę śmierci z mężem Marcinem

ŚRODA  – OKTAWA BOŻEGO CIAŁA

17.06.2020 r.       8.00 Danuta Bliźnik

Czwartek, 18.06  OKTAWA BOŻEGO CIAŁA

18.00 + Błażej  Nikliborc  –  od córki  Joanny z rodziną

PIĄTEK—UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA

19.06.2020 r.   18.00 + Antoni Sikora

SOBOTA—– dzień powszedni

20.06.2020 r.  07.00 + Helena Bliźnik  z mężem Tadeuszem

XI NIEDZIELA ZWYKŁA

21.06.2020r.  08.00 + Zofia i Ludwik Luranc z synem Bronisławem

                         11.00 + ZA PARAFIAN

31 maja 2020 r.- 7 czerwca 2020 r.

NIEDZIELA ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

31.05.2020r.  08.00 + Ks. Stanisław Gałgan z rodzicami i rodzeństwem

                         10.30 + Franciszek Bies z żoną Kazimierą, Michał Bies

z żoną Agnieszką

15.00 ZA PARAFIAN

Poniedziałek, 01 czerwca—NAIJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY MATKI KOŚCIOŁA

18.00 + Jan Matusiak z żoną Rozalią + Stanisław Walusiak

  WTOREK  – dzień powszedni

02.06.2020 r.        7.00 + Ignacy Grzesło w 20 rocznicę śmierci ++ rodzice

ŚRODA  – wspomnienie  Świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy

03.06.2020 r.      18.00 +  Stanisław Walusiak z żoną Rozalią synem Franciszkiem i wnukiem Stanisławem

I CZWARTEK MIESIĄCA

04.06.2020 r.          18.00 + Stefania Drabczyk w 3 rocznicę śmierci

I PIĄTEK MIESIĄCA

05.06 .2020 r.   18.00 + Staisław Gajewski w rocznicę śmierci z żoną Wandą

SOBOTA—– dzień powszedni

06.06 .2020 r.  07.00 + Józef  Kała

NIEDZIELA TRÓJCY ŚWIĘTEJ

07.06.2020r.  08.00 ZA PARAFIAN

                         10.30 + Joanna Nikliborc-Latusek

24-31 maja 2020 r.

NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

24.05.2020r.  08.00 + Antonina Hatala

                         10.30 + Janina Kramarczyk w 7 rocznicę śmierci

z mężem Mieczysławem

15.00 + Beata Orlanka, Danuta Orlanka, Jan Orlanka ż. Marianna

+ Stanisław Wądrzyk żona Stanisława syn Józef

Poniedziałek, 25 maja—dzień powszedni

18.00 dziękczynno-błagalna dla pewnej osoby

  WTOREK  – Św. Filipa Nereusza, kapłana  DZIEŃ MATKI

26.05.2020 r.          18.00  + Helena Kała w rocznicę śmierci z mężem Teofilem córką Jadwigą

ŚRODA  – dzień powszedni

27.05.2020 r.      18.00 +  Elżbieta Olejarz

CZWARTEK  dzień powszedni

28.05.2020 r.          18.00 + Mieczysław Antoni Jarzyna z rodzicami

PIĄTEK  – wspomnienie Św. Urszuli Leduchowskiej

29.05 .2020 r.   18.00 MSZA ŚWIĘTA WYPOMINKOWA

LP Za kogo ? Od kogo ?
1)   + ks. Zdzisław Hopciaś Marii i Józefa Ganobis z rodziną
2 + Kazimiera Zajas Adama Żak z rodziną
3 + Władysław Huczek Elżbiety Siwek
4 + Czesław Gałgan Kolegów ze Szkoły Podstawowej Franciszka i Romana
5 + Krystyna Gałgan Rodziny Stańczyków
6 + Stanisława Szypuła Jacka Szypuła z rodziną z Osieka
7 + Marianna Orlanka Sąsiadów Żurków
8 + Agata Jarzyna Koleżanki Eweliny Dudziak z rodziną, rodziny Goleniowkich z klasy ze Szkoły Podst. w Osieku
9 + Roman Wilk Rodziny Mrozik
10 + Urszula Gałgan Kuzynki Katarzyny z rodziną
11 + Grzegorz Kała Koleżanek i kolegówze zmiany z pracy syna Marcina
12 + Bronisław Boba Szwagierki Heleny z mężem
13 + Jan Gałgan Wujka Władysława z rodziną
14 + Franciszek Sosnowiec Syna Piotra z żoną Martą
15 + Błażej Nikliborc Kuzyna Jerzego Borowczyk z żoną
16 + Władysław Szymeczko Krzysztofa i Gabrieli Biełat z rodziną, Artura i Magdaleny Wiecheć z dziecmi

SOBOTA—Św. Jana Sarkandra, kapłana i męczennika

30.05 .2020 r.  18.00 + Stanisław Gworek w 4 rocznicę smierci

NIEDZIELA ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

31.05.2020r.  08.00 + Ks. Stanisław Gałgan z rodzicami i rodzeństwem

                         10.30 + Franciszek Bies z żoną Kazimierą, Michał Bies

z żoną Agnieszką

15.00 ZA PARAFIAN

MSZE ŚW. GREGORIAŃSKIE SPRAWOWANE POZA PARAFIĄ:

Rodziny Kajtów i Hamerskich 24.05
Andrzeja i Damiana  Bik z rodzinami 25.05
Janiny Płonka i Krzysztofa Płonka z rodziną 26.05
Henryki Jekiełek z Jawiszowic 27.05
Pawła z rodziną 28.05
Roberta Romanka z rodziną 29.05
Sylwii i Rafała Jończy 30.05

· Na bieżąco aktualizowane są prawie codziennie na naszej stronie internetowej informacje o zmianach w liturgii. 

17-24 maja 2020 r.

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

17.05.2020r.  08.00 Jan Nachajski z żoną Jadwigą, córką Marią, żoną Anną

                         10.30 + Roman Wilk w I rocznicę śmierci

15.00 dziękczynno—błagalna dla pewnej rodziny

Poniedziałek, 18 maja—dzień powszedni

18.00 ZA PARAFIAN

  WTOREK  – dzień powszedni

19.05.2020 r.          18.00  + Marianna Mieleniec z mężem Aleksandrem

 synem Zdzisławem, rodzicami: Zofią i Józefem Szala

ŚRODA  – dzień powszedni

20.05.2020 r.      18.00 +  Helena i Karol Gałgan

CZWARTEK  – dzień powszedni

21.05.2020 r.          18.00 + Franciszek Wądrzyk z żoną Marią córką Rozalią + Teofil Wądrzyk

PIĄTEK  – wspomnienie Św. Rity

22.05 .2020 r.   8.00 + Lucyna Lasek, + Waleria Jurecka,

Leon Bagierek, Halina Bagierek

SOBOTA—dzień powszedni

23.05 .2020 r.  18.00 + Kazimiera i Augustyn Zajas

NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

24.05.2020r.  08.00 Antonina Hatala

                         10.30 + Janina Kramarczyk w 7 rocznicę śmierci z mężem Mieczysławem

15.00 + Beata Orlanka, Danuta Orlanka, Jan Orlanka ż. Marianna

+ Stanisław Wądrzyk, żona Stanisława,syn Józef

10-17 maja 2020 r.

Niedziela          V NIEDZIELA WIELKANOCNA

10.05.2020r.  08.00 + Barbara Rydzoń w 9 rocznicę śmierci

                         10.30 + Ignacy Wysogląd z żoną Katarzyną

15.00 + Stanisław Małecki

Poniedziałek, 11 maja—dzień powszedni

18.00 + Krystyna Jekiełek w rocznicę smierci z mężem Cyrylem

i Ludwikiem

  WTOREK  – dzień powszedni

12.05.2020 r.          18.00  + Karol Drabczyk w 10 rocznicę smierci,

syn Franciszek, synowa Anna prawnuk Piotr

ŚRODA  – dzień powszedni

13.05.2020 r.      18.00 +  Zofia Kała

CZWARTEK  – święto św. Macieja, apostoła

14.05.2020 r.          18.00 + Anna i Stanisław Nikliborc

PIĄTEK  – dzień powszedni

15.05 .2020 r.   18.00 + Franciszek Jurczyk z żoną Bronisławą

SOBOTA—święto św. Andrzeja Boboli

16.05 .2020 r.  18.00 + Elżbieta Kasperczyk mąż Franciszek

+ Genowefa Jarnot mąż Józef

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

17.05.2020r.  08.00 + Jan Nachajski z żoną Jadwigą, córką Marią, żoną Anną

                         10.30 + Roman Wilk w I rocznicę śmierci

15.00 dziękczynno—błagalna dla pewnej rodziny

MSZE ŚW. GREGORIAŃSKIE SPRAWOWANE POZA PARFIĄ ZA :

+ BŁAŻEJA NIKLIBORCA od:

Rodziny Malików 10.05
Dawida i Damiana Zygmunt z rodzinami 11.05
Dariusza Zygmunt 12.05
Rodziny Falasów 13.05
Macieja Hałat z rodziną 14.05
Rodziny Jasieniaków i Hodurów z Zaborza 15.05
Jaroszów i Zajasów z ul. Stawowej 16.05
Rodziny Bliźników, Heródów i Sporyszów 17.05

3- 10 maja 2020 r.

Niedziela          IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

03.05.2020r.  08.00 + Emil Żmuda + Józef Sikora

                         10.30 ZA PARAFIAN

15.00 + Stefan Drabczyk w 11 rocznicę śmierci

Poniedziałek, 4 maja—wspomnienie Św. Floriana,

18.00 + Bernadetta Jarosz

  WTOREK  – dzień powszedni

05.05.2020 r.          18.00      ZA PARAFIAN

ŚRODA  – Święto Św. Apostołów Filipa i Jakuba

06.05.2020 r.      18.00 +  Barbara Rydzoń

I CZWARTEK  MIESIĄCA

07.05.2020 r.          18.00 + Andrzej Huczek z rodzicami

PIĄTEK  – UROCZYSTOŚĆ ŚW. STANISŁAWA, biskupa i męczennika

08.05 .2020 r.   18.00 + Maria Jarzyna w 3 rocznicę śmierci z mężem Franciszkiem

SOBOTA dzień powszedni

09.05.2020 r.  18.00 + Franciszek Szala z żoną Stefanią córką Kazimierą synem Ryszardem

19.00 + Agata Jarzyna

Niedziela          V NIEDZIELA WIELKANOCNA

10.05.2020r.  08.00 + Barbara Rydzoń w 9 rocznicę śmierci

                         10.30 + Ignacy Wysogląd z żoną Katarzyną

15.00 + Stanisław Małecki

MSZE ŚW. GREGORIAŃSKIE SPRAWOWANE POZA PARAFIĄ

ZA :

+ BŁAŻEJA NIKLIBORCA od:

Koleżanek córki Joanny z pracy4.05
Czesławy i Renaty Huczek5.05
Koleżanek i kolegów córki Joanny6.05
Rodziny Drzyżdżyków z Zaborza7.05
Kolegi Władysława Janus z rodziną z Włosienicy8.05
Ireny Błasiak i Wandy Romanek9.05
Rodziny Malików10.05

26 kwietnia – 3 maja 2020 r.

Niedziela          II NIEDZIELA WIELKANOCNA

26.04.2020r.  08.00 + Błażej Nikliborc  –  od siostry Haliny z rodziną, brata Jana z rodziną, brata Piotra z rodziną, brata Edwarda z rodziną

                         10.30 + Ludwik i Franciszka Ganobis

PONIEDZIAŁEK  – dzień powszedni

27.04.2020 r.    18.00 + Elżbieta Zając w rocznicę śmierci z mężem Franciszkiem

 WTOREK  – dzień powszedni

28.04.2020 r.          07.00      dziękczynno  –  błagalna, z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę

ŚRODA  – Święto Św. Katarzyny Sieneńskiej

29.04.2020 r.      18.00 +  Elżbieta Kramarz z mężem Stanisławem

i wnuczką Renatą

CZWARTEK  dzień powszedni

30.04.2020 r.          07.00 + Ludwik Jekiełek z rodzicami

PIĄTEK  – wspomnienie Św. Józefa Rzemieślnika

01.05. 2020 r.   18.00 + Józef Hamerski

SOBOTA UROCZYSTOŚĆ NMP KRÓLOWEJ POLSKI

02.05 .2020 r.  18.00 + Ignacy Wysogląd z żoną Katarzyną

Niedziela          IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

03.05.2020r.  08.00 + Emil Żmuda + Józef Sikora

                         10.30 ZA PARAFIAN

15.00 + Stefan Drabczyk w 11 rocznicę śmierci

19-26 kwietnia 2020 r.

Niedziela          NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA

19.04.2020 r.  08.00 + Andrzej Mitoraj z żoną Franciszką i synem Franciszkiem

                         10.30 ZA PARAFIAN

PONIEDZIAŁEK  – dzień powszedni

20.04.2020r.    18.00 + Grzegorz Costazza + Błażej Nikliborc  – 

od szwagierki Małgorzaty Lasek z mężem, Doroty z córką, Arkadiusza z rodziną

  WTOREK  – dzień powszedni

21.04.2020 r.    07.00 + Aniela Jarzyna w rocznicę śmierci z mężem Stefanem

ŚRODA  – dzień powszedni

22.04.2020 r.      18.00 +  Jan Wądrzyk

CZWARTEK  – ŚW. WOJCIECHA, biskupa i męczennika

23.04.2020 r.   07.00 + Władysław Szymeczko  –  od Anety i Krzysztofa Jarosz

PIĄTEK  – dzień powszedni

24.04 .2020 r.   18.00 MSZA ŚWIĘTA WYPOMINKOWA

1. Ks. Zdzisław  Hopciaś  –  od Marii Jurczyk z rodziną

2. Grzegorz Kała  –  od koleżanek i kolegów Janusza z klasy gimnazjalnej

3. Kazimiera Zajas  –  od sąsiadów Kasperczyków

4. Czesław Gałgan  –  od dyrektora, pracowników i uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Polance Wielkiej

5. Władysław Huczek  –  od Kazimierza i Heleny Podgórskich

6. Czesław Gałgan  –  od kolegi Czesława Szatan z żoną z Pisarzowic

7. Krystyna Gałgan  –  od Kingi Lelo i Jakuba Osoba z rodzinami

8. Stanisława Szypuła  –  od Tadeusza i Heleny Mitoraj z rodziną

9. Marianna Orlanka  –  od sąsiadów Jarzynów

10. Agata Jarzyna  –  od przyjaciół Konrada i Seweryna z Polanki Wielkiej

11. Roman Wilk  –  od rodziny Talarów

12. Urszula Gałgan  –  od kuzynek Stanisławy i Marii z rodziną

13. Bronisław Boba  –  od szwagra Jana z żoną

14. Jan Gałgan  –  od wnuka Wiktora z rodziną

15. Franciszek Sosnowiec  –  od Marii i Władysława Bies z rodziną

16.Błażej Nikliborc  –  od koleżanek i kolegów córki Moniki ze Szkoły

SOBOTA Święto Św. Marka, ewangelisty

25.04 .2020 r.  07.00 + Antoni i Cecylia Chrapczyńscy

Niedziela          II NIEDZIELA WIELKANOCNA

26.04.2020r.  08.00 + Błażej Nikliborc  –  od siostry Haliny z rodziną, brata Jana z rodziną, brata Piotra z rodziną, brata Edwarda z rodziną

                         10.30 + Ludwik i Franciszka Ganobis

12-19 kwietnia 2020 r.

Niedziela          NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

12.04.2020 r.  6.00 ZA PARAFIAN

                         10.30 + Wanda Gajewska w rocznicę śmierci z mężem Stanisławem   

PONIEDZIAŁEK W OKTAWIE WIELKANOCY

13.04.2020 r.    8.00 + Kazimiera Jekiełek w rocznicę śmierci

10.30 + Ludwik Bies w 10 rocznicę śmierci z żoną Marią

  WTOREK W OKTAWIE WIELKANOCY

14.04.2020 r.  07.00 + Błażej Nikliborc- od Aleksandry i Stanisława Jarzynów

ŚRODA W OKTAWIE WIELKANOCY

15.04.2020 r.      18.00 +  Anna i Franciszek Foks

CZWARTEK W OKTAWIE WIELKANOCY

16.04.2020 r.   07.00 + Władysław Szymeczko- od Wandy i Mieczysława Bernaś

PIĄTEK W OKTAWIE WIELKANOCY

17.04 .2020 r.   18.00 o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Marcina Kusaka z ok. 18 rocznicy urodzin

SOBOTA W OKTAWIE WIELKANOCY

18.04 .2020 r.  07.00 + Władysław Szymeczko  –  od szwagra Stanisława Drabczyk z żoną

Niedziela          NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA

19.04.2020 r.  08.00 + Andrzej Mitoraj z żoną Franciszką i synem Franciszkiem

5 – 12 kwietnia 2020 r.

Niedziela          NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ

05.04.2020r.  8.00 +  Władysław i Julia Stawowy

                         10.30   +  Antonina Hatala

!!!  Nie ma MszyŚw. O godz. 15.00 !!!

WIELKI PONIEDZIAŁEK

06.04.2020r.    18.00 + Antoni i Karolina Bernaś z dziećmi

WIELKI WTOREK

07.04.2020 r.          07.00      + Błażej Nikliborc  –  od syna Mateusza z Martą

WIELKA ŚRODA

08.04.2020 r.      18.00 +  Honorata Romanek w rocznicę śmierci

mężem Stanisławem, Anna Gałgan, Błażej Nikliborc

WIELKI CZWARTEK

09.04.2020 r.          18.00 + Ks. Czesław Jurczyk

WIELKI PIĄTEK

10.04.2020 r.   18.00 OBRZĘDY WIELKOPIĄTKOWE

WIELKA SOBOTA—WIGILIA PASCHALNA

11.04 .2020 r.  18.00 + Dawid Rak w 1 rocznicę śmierci

Niedziela          NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

12.04.2020 r.  6.00 ZA PARAFIAN

                         10.30 + Wanda Gajewska w rocznicę śmierci z mężem Stanisławem   

29 marca- 5 kwietnia 2020 r.

Niedziela          V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

29.03.2020r.  8.00 +  Józef Płonka w rocznicę śmierci z rodzicami

                         10.30    ZA PARAFIAN

 15.00 + Franciszek Drabczyk z żoną Anną + Henryk Piech z żoną Anną + Władysław Noworyta

Poniedziałek    Dzień powszedni

30.03.2020r.    08.00      + Błażej Nikliborc  –  od mamy

17.00 + Maria Mieleniec

  Wtorek             Dzień powszedni

31.03.2020 r.          08.00      + Bogumił Kasperczyk  –  od kuzynek: Marii i Bogusławy

17.00 + Stefan Gasidło w rocznicę śmierci z żoną Zofią i synem Józefem

Środa               Dzień powszedni

01.04.2020 r.      17.00 +  Jerzy Jarnot w 2 rocznicę smierci

Czwartek          Dzień powszedni

02.04.2020 r.          7.00 + Franciszek Sikora z żoną Bronisławą i synem Józefem

Piątek               Dzień powszedni

03.04 .2020 r.   17.00  Ignacy Bliźnik

Sobota              Dzień powszedni

04.04 .2020 r.  7.00 + Cecylia Szymeczko w rocznicę  z mężem Emilem

Niedziela          NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ

05.04.2020r.  8.00 +  Władysław i Julia Stawowy

                         10.30    + Antonina Hatala

 15.00 ZA PARAFIAN

22-29 marca 2020 r.

Niedziela          IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

22.03.2020r.  8.00 +  Józef Huczek z żoną Elżbietą

                         10.30   +  Stanisław Walusiak w 8 rocznicę śmierci

15.00 + Józef Wąsik

Poniedziałek    Dzień powszedni

23.03.2020r.    17.00 + Teresa Drabczyk w rocznicę śmierci z mężem Franciszkiem

  Wtorek             Dzień powszedni

24.03.2020 r.          07.00      + Anna Orkisz w rocznicę śmierci z mężem Kazimierzem i rodzicami

Środa               UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO

25.03.2020 r.      17.00 +  Józef Domżał z rodzicami + Cecylia Chrapczyńska z mężem Antonim

Czwartek          Dzień powszedni

26.03.2020 r.          7.00 + Błażej Nikliborc  –  od  żony

Piątek               Dzień powszedni

27.03 .2020 r.   17.00  MSZA ŚWIĘTA WYPOMINKOWA

1. Ks. Zdzisław Hopciaś  –  od Antoniny i Pawła Wysogląd z rodziną

2. Dariusz Drabczyk  –  od Haliny Dzik

3. Grzegorz Kała  –  od koleżanek i kolegów syna Janusza ze Szkoły Podstawowej

4. Kazimiera Zajas  –  od sąsiadów Bliźników i Chodackich

5. Czesław Gałgan  –  od OSP w Polańskiej w Polance Wielkiej

6. Władysław Huczek  –  od rodziny Hałat

7. Czesław Gałgan  –  od Aliny i Gabriela Fujawa

8. Krystyna Gałgan  –  od rodziny Kusaków z Osieka

9. Stanisława Szypuła  –  od Krzysztofa i Anny Szypuła z rodziną

10. Marianna Orlanka  –  od sąsiadów Opitków z rodziną

11. Agata Jarzyna  –  od Krzysztofa Lucyny Mrzygłód z Gierałtowic

12. Roman Wilk  –  od kolegów i koleżanek ze Szkoły Salezjańskiej w Oświęcimiu

13. Urszula Gałgan  –  od sąsiadów Gałgan z rodziną

14. Bronisław Boba  –  od Anny Przemysława Ziaja

15. Jan Gałgan  –  od wnuczek Barbary, Ewy Agaty i prawnuczki Wiktorii

16. Franciszek Sosnowiec  –    od syna Adriana z Sabiną

17. Błażej Nikliborc  –  od szwagra Marka  z rodziną

18. Władysław  Szymeczko  –  od Jarosława i Moniki Gałgan z dziećmi, Pawła i Agnieszki Wiecheć z dziećmi

Sobota              Dzień powszedni

28.03 .2020 r.  7.00 + Antonina Hatala

Niedziela          V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

29.03.2020r.  8.00 +  Józef Płonka z rodzicami

                         10.30    ZA PARAFIAN

 15.00 + Franciszek Drabczyk z żoną Anną + Henryk Piech z żoną Anną + Władysław Noworyta

15-22 marca 2020 r.

Niedziela          III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

15.03.2020r.  8.00 +  Jan Kała ++ rodzice Helena i Teofil

                         10.30   +  Helena i Karol Gałgan

 15.00 ZA PARAFIAN

Poniedziałek    Dzień powszedni

16.03.2020r.    17.00 + Michał Jarosz żona Anna syn Stanisław

  Wtorek             Dzień powszedni

17.03.2020 r.          07.00      + Przemysław Drabczyk w 6 rocznicę śmierci

Środa               Dzień powszedni

18.03.2020 r.      17.00 +  Emil Kliś w rocznicę śmierci z żoną Marią

Czwartek          UROCZYSTOŚĆ ŚW. JÓZEFA, oblubieńca NMP.

19.03.2020 r.          7.00 do Św. Józefa z podziękowaniem za łaski oraz o dalszą opiekę Bożą dla rodziny Sikorów

Piątek               Dzień powszedni

20.03 .2020 r.   17.00  –  + Marianna Jarzyna w 13 rocznicę śmierci. Z mężem Józefem oraz Franciszką

  Sobota              Dzień powszedni

21.03 .2020 r.  7.00 + Stefan Galski w rocznicę śmierci z żoną Stanisławą

15.00 chrzest: Aleksandra Emilia Kwaśniak

Niedziela          IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

22.03.2020r.  8.00 +  Józef Huczek z żoną Elżbietą

                         10.30   +  Stanisław Walusiak w 8 rocznicę śmierci

 15.00 + Józef Wąsik

8- 15 marca 2020 r.

Niedziela          II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

08.03.2020 r.  8.00 +  Ginter Żurek + Ignacy Drabczyk w rocznicę śmierci

                         10.30   +  Agata Jarzyna w 1 rocznicę smierci

  15.00 w intencji kobiet w dniu ich święta

Poniedziałek    Dzień powszedni

09.03.2020 r.    17.00 + Franciszka Jarzyna

  Wtorek             Dzień powszedni

10.03.2020 r.          07.00      dziękczynno błagalna z prośbą o zdrowie i Boże  błogosławieństwo dla całej rodziny

Środa               Dzień powszedni

11.03.2020 r.      17.00 +  Walenty Huczek z żoną Elżbietą

Czwartek          Dzień powszedni

12.03.2020 r.          7.00 + Urszula Gałgan  –  od sąsiadów Emilii

i Czesława Gałgan

Piątek               Dzień powszedni

13.03 .2020 r       17.00  –  + Grzegorz Kała w rocznicę śmierci

  Sobota              Dzień powszedni

14.03 .2020 r       + Stanisława Drabczyk w 30 rocznicę śmierci

+ Dariusz i Bożena Drabczyk

Niedziela          III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

15.03.2020r.  8.00 +  Jan Kała z rodzicami Heleną  i Teofilem

                         10.30   +  Helena i Karol Gałgan

 15.00 + Waleria Tolarczyk

1 – 8 marca 2020 r.

Niedziela          I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

01.03.2020r.  8.00 +  Franciszek Mitoraj w 1 rocznicę śmierci

                         10.30   +  Jan Orlanka w 27 rocznicę śmierci z żoną Marianną ++ rodzice

15.00 + Edwin Gleczman z żoną Janiną oraz córką Wiolettą

Poniedziałek    Dzień powszedni

02.03.2020r.    17.00 + Maria Kała w 15 rocznicę śmierci z mężem Ludwikiem

  Wtorek             Dzień powszedni

03.03.2020 r.          07.00      za parafian

Środa               Św. Kazimierza, królewicza

04.03.2020 r.      17.00 +  Elżbieta Huczek z mężem Walentym

Czwartek          I CZWARTEK MIESIĄCA

05.03.2020 r.          16.00 GODZINA ŚWIETA 

17.00 + Andrzej Buczuliński w rocznicę śmierci

Piątek               I PIĄTEK MIESIĄCA

06.03 .2020 r         16.00—spowiedź

17.00  –  + Bronisław Bernacik z żoną Marią , synem Janem, wnukiem Piotrem

  Sobota              Świętych męczennic: Perpetuy i Felicyty

07.03 .2020 r. 07.00 + Franciszek Drabczyk w rocznicę śmierci z żoną Teresą

Niedziela          II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

08.03.2020r.  8.00 +  Ginter Żurek + Ignacy Drabczyk w rocznicę śmierci

                         10.30   +  Agata Jarzyna w 1 rocznicę smierci

 15.00 w intencji kobiet w dniu ich święta

23 lutego – 1 marca 2010 r.

Niedziela          VII NIEDZIELA ZWYKŁA

23.02.2020r.           8.00 +  Maria  Huczek z mężem Władysławem

                         10.30   +  Antonina Hatala

Poniedziałek    Dzień powszedni

24.02.2020 r.    17.00 + Stanisław Sikora w 5 rocznicę śmierci z rodzicami

  Wtorek             Dzień powszedni

25.02.2020 r.          17.00      za parafian

Środa               POPIELEC

26.02.2020 r.      8.00      dziękczynno błagalna dla pewnej rodziny

17.00 +  Jakub Jarzyna z żoną Walerią

Czwartek          Dzień powszedni

27.02.2020 r.          7.00   + Jan Gałgan  –  od brata Józefa z rodziną

Piątek               Dzień powszedni

28.02 .2020 r         17.00  MSZA ŚWIĘTA WYPOMINKOWA

1. + ks. Zdzisław Hopciaś  –  od Marii i Józefa Kubarek z rodziną

2. + Dariusz Drabczyk  –  od kuzyna Mirosława Drabczyk

3. + Grzegorz Kała  –  od kolegów syna Janusza ze szkoły

4. + Kazimiera Zajas  –  od koleżanek córki Zofii: Teresy, Doroty i Anny

5. +Władysław Sabuda – od kolegów organistów syna Kazimierza

6. + Czesław Gałgan  –  od drużyny sportowej i zarządu LKS „STRUMIEŃ” Polanka Wielka

7. + Władysław Huczek  –  od Stanisława i Anny Nikliborc

8. + Czesław Gałgan  –  od Marzeny i Sławomira Sajdok z synami

9. + Krystyna Gałgan  – od Adama i Beaty Klęczar z rodziną

10. + Stanisława Szypuła  – od rodziny Małgorzaty Całus i Władysławy Cygan z Przeciszowa

11. + Marianna Orlanka  –  od sąsiada Jarosz z rodziną

12. + Agata Jarzyna  –  od Ryszarda Kostanowicz

13. + Roman Wilk  –  od Kozłowskich z rodziną

14. + Urszula Gałgan  –  od Jana i Marii Gałgan z Osieka

15. + Bronisław Boba  –  od Marii i Łukasza oraz Jadzi Kowalskiej z rodziną

16. + Jan Gałgan  –  od córki Doroty z rodziną

17. + Franciszek Sosnowiec  –  od córki Sylwii z Robertem

  Sobota              Dzień powszedni

29.02 .2020 r. 07.00 +Jan Gałgan – od siostry Kazimiery Dębowskiej z rodziną

Niedziela          I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

01.03.2020r.  8.00 +  Franciszek Mitoraj w 1 rocznicę śmierci

                         10.30   +  Jan Orlanka w 27 rocznicę śmierci z żoną Marianną ++ rodzice

15.00 + Edward Gleczman z żoną Janiną oraz córką Wiolettą

16- 23 lutego 2020 r.

Niedziela VI NIEDZIELA ZWYKŁA

16.02.2020 r.

8.00 + Zofia Kała w rocznicę śmierci

10.30 Za parafian

Poniedziałek Dzień powszedni

17.02.2020 r.

17.00 + Elżbieta i Stanisław Bernaś + Wiktoria i Błażej Bliźnik

Wtorek Dzień powszedni

18.02.2020 r.

07.00 + Jan Gałgan – od siostry Lekoadii Romanek z rodziną

Środa Dzień powszedni

19.02.2020 r.

17.00 + Jan Szymonek z żoną Stefanią i wnuczką i Bernadettą

Czwartek Dzień powszedni

20.02.2020 r.

7.00 + Bogumił Kasperczyk – od siostry od siostry Haliny

Piątek ŚWIĘTO KATEDRY ŚW. PIOTRA.

21.02.2020 r.

17.00 + Gertruda Bliźnik w rocznicę śmierci z mężem Stanisławem i wnukiem Grzegorzem

Sobota Dzień powszedni

22.02.2020 r. 07.00 + Anna Drabczyk w rocznicę 14 śmierci oraz Drabczyka w 22 rocznicę śmieci

Niedziela VII NIEDZIELA ZWYKŁA

23.02.2020 r.

8.00 + Maria Huczek z mężem Władysławem

10.30 + Antonina Hatala

9-16 lutego 2020 r.

V NIEDZIELA ZWYKŁA

09.02.2020 r.

8.00 + Bronisław Gałgan ,+ Jan i Franciszka Walica

10.30 + Helena i Karol Gałgan

Poniedziałek Wspomnienie Św. Scholastyki, dziewicy

10.02.2020 r.

17.00 + Marianna Orlanka w 1 rocznicę śmierci z mężem Janem, wnuczką Beatą

Wtorek Dzień powszedni

11.02.2020 r.

07.00 + Urszula Gałgan – od wujka Karola z żoną

Środa Dzień powszedni

12.02.2020 r.

17.00 + Wiktoria Jarzyna z mężem Mieczysławem

Czwartek Dzień powszedni

13.02.2020 r.

7.00 + Urszula Gałgan – od sąsiadów Rydzoniów

Piątek ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH CYRYLA, MNICHA I METODEGO, BISKUPA, PATRONA EUROPY.

14.02 .2020 r.

17.00 dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą dla pewnej rodziny

Sobota Dzień powszedni

15.02 .2020 .

07.00 + Jan Gałgan – od siostry Anny

Niedziela VI NIEDZIELA ZWYKŁA

16.02.2020r.

8.00 + Zofia Kała w rocznicę śmierci

10.30 za parafian

2-9 lutego 2020 r.

Niedziela ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO

02.02.2020 r.

8.00 + Józef Kała, Maria Kała, Julianna Jarosz zmarli z rodziny Kałów i Jaroszów

10.30 + Teresa Kurzynoga w 8 rocznicę śmierci

Poniedziałek Wspomnienie Św. Błażeja, biskupa i męczennika.

03.02.2020 r. 07.00 + Jan Gałgan – od siostry Franciszki Kała

Wtorek Dzień powszedni

04.02.2020 r. 18.00 o zdrowie i Boże błogosławieństwo

Środa Dzień powszedni

05.02.2020 r. 17.00 + Józef Kała w rocznicę śmierci

Czwartek Dzień powszedni

06.02.2020 r. 17.00 + Bronisłąw Boba – od wnuczki Marzeny

Piątek I PIĄTEK MIESIĄCA

07.02.2020 r. 08.00 MSZA ŚWIĘTA WYPOMINKOWA

Sobota Dzień powszedni

07.00 + Bronisław Boba – od wnuczki Marty

14.00 chrzest: Kajetan Wanat

Niedziela V NIEDZIELA ZWYKŁA

09.02.2020 r. 8.00 + Bronisław Gałgan + Jan i Franciszka Walica

10.30 + Helena i Karol Gałgan

26 stycznia – 2 lutego 2020 r.

Niedziela II NIEDZIELA ZWYKŁA 26.01.2020 r.

8.00 + Walenty Huczek z żoną Elżbietą

10.30 + Julian Jarzyna z żoną Franciszką

Poniedziałek Dzień powszedni 27.01.2020 r.

08.00 + Jan Gałgan – od Jasi

Wtorek Wspomnienie Św. Tomasz z Akwinu, kapłana i Doktora kościoła

28.01.2020 r.

8.00 + Bronisław Jania w 2 rocznicę śmierci z żną Zofią i córką Grażyną

Środa Dzień powszedni 29.01.2020 r.

08.00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla pewnej osoby

Czwartek Dzień powszedni 30.01.2020 r.

8.00 o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Oli

Piątek Dzień powszedni 31.01.2020 r

08.00 MSZA ŚWIĘTA WYPOMINKOWA :

Ks. Zdzisław Hopciaś – od organisty Jarosława Wysogląda z rodziną

2. Grzegorz Kała – od rodziny Łanuszewskich

3. Kazimiera Zajas – od koleżanek córki Jolanty

4. Władysław Sabuda – od sąsiadów Kutków

5. Czesław Gałgan – od koleżanek i kolegów córki Małgorzaty z pracy

6. Krystyna Gałgan – od kuzynów Haliny, Zofii i Jana z rodzinami

7. Stanisława Szypuła – od Mariusza Jarzyna z rodziną

8. Marianna Orlanka – od Bożeny Wądrzyk z rodziną

9. Agata Jarzyna – od członków Żywego Różańca Rodziców

10. Roman Wilk – od Doroty i Andrzej Głąb z rodziną

11. Franciszek Mitoraj – od Józefy Żurek z rodziną

12. Urszula Gałgan – od kuzynki Alicji z rodziną

13. Bronisław Boba – od rodziny Lorenc i Saternus

14. Jan Gałgan – od córki Beaty Foks

15. Franciszek Sosnowiec

Sobota Dzień powszedni 01.02.2020 r.

16.00 NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE

17.00 + Jan Romański

Niedziela ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO 02.02.2020 r.

8.00 + Józef Kała, Maria Kała, Julianna Jarosz zmarli z rodziny Kałów i Jaroszów

10.30 + Teresa Kurzynoga w 8 rocznicę śmierci

19-26 stycznia 2020 r.

Niedziela II NIEDZIELA ZWYKŁA

19.01.2020 r.

8.00 za parafian

10.30 + Antonina Hatala

Poniedziałek Dzień powszedni

20.01.2020 r.

17.00 + Jan Gałgan – od Strzelczyków oraz Barbary

Wtorek Wspomnienie Św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy

2101.2020 r.

7.00 + Helena i Alfons Jarzyna z synem Markiem

Środa Dzień powszedni

22.01.2020 r.

17.00 + Franciszek Kasperczyk w rocznicę śmierci z żoną Elżbietą

Czwartek Dzień powszedni

23.01.2020 r.

7.00 + Bronisław Boba – od wnuczki Marioli z mężem Romanem i prawnuczki Kingi

Piątek Dzień powszedni

24.01.2020 r.

17.00 + Urszula Gałgan – od sąsiadów Bielasów

Sobota Dzień powszedni

25.01.2020r.

7.00 + Dariusz Bartoś

14.00 : chrzest: Blanka Helena Żelech

Niedziela 2 NIEDZIELA ZWYKŁA

26.01.2020r.

8.00 + Walenty Huczek z żoną Elżbietą

10.30 + Julian Jarzyna z żoną Franciszką

12-19 stycznia 2020 r.

Niedziela ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

12.01.2020 r.

8.00 + Mieczysław i Janina Szarek w rocznicę śmierci

10.30 + Bronisława Jurczyk z mężem Franciszkiem

Poniedziałek Dzień powszedni

13.01.2020 r.

17.00 + Bronisław Boba — od syna Kazimierza z rodziną

Wtorek Dzień powszedni

14.01.2020 r.

7.00 + Bronisław Boba – od wnuka Pawła z rodziną

Środa Dzień powszedni

15.01.2020 r.

17.00 + Urszula Gałgan – od cioci Elżbiety i wujka Stanisława

Czwartek Dzień powszedni

16.01.2020 r.

7.00 + Urszula Gałgan – Janiny z mężem

Piątek Dzień powszedni

17.01.2020 r.

7.00 + Jan Gałgan – od syna Andrzeja z żoną Beatą od syna Andrzeja z dziećmi

+Sobota Dzień powszedni

18.01.2017r.

7.00 + + Urszula Gałgan – od cioci Niemcowej

13.30 : roczek: Kacper Augustyn

17.00 + Teofil Kała z żoną Heleną ++ z rodziny

Niedziela 2 NIEDZIELA ZWYKŁA

19.01.2017r.

8.00 za parafian

10.30 + Antonina Hatala

Intencje Mszalne

Ogłoszenia

Dom Parafialny

Diecezja Bielsko-Żywiecka

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.