Apel Konferencji Episkopatu Polski

Przewodniczący KEP, prosi duchownych i osoby konsekrowane, aby codziennie o godzinie 20:30 odmawiały w kościele (bez obecności wiernych, co dyktowane jest sytuacją epidemiczną). Różaniec w intencji chorych na COVID-19, tych, którzy się nimi opiekują, pracowników służb medycznych i sanitarnych oraz o pokój serc i nawrócenie. Prośba metropolity poznańskiego skierowana jest także do osób świeckich. Abp Stanisław Gądecki prosi wiernych, by o tej samej porze odmawiali w swoich rodzinach Różaniec w łączności duchowej z kapłanami.

W naszej Parafii codziennie o 20:30 w kościele będzie odmawiany różaniec z udziałem wiernych. Dla osób chętnych i zdrowych, czujących się na siłach, aby wziąć udział w modlitwie. Z zachowaniem wskazanych środków ostrożności.

Link do całego artykułu tutaj .