Kadencja Rady Parafialnej

Kończy się kadencja Rad Parafialnych w naszej diecezji. Na polecenie ks. Biskupa Romana Pindla, ordynariusza naszej diecezji należy przeprowadzić nowe wybory. Pragnę serdecznie podziękować dotychczasowym członkom Rady Parafialnej, którzy służą nieocenioną pomocą w tych trudnych czasach. Bez rozmowy z radą nie podejmuję jako proboszcz żadnych ważnych decyzji.
Kadencja aktualnych Parafialnych Rad Duszpasterskich zakończy się 14 lutego 2022 roku, a do dnia 13 marca 2022 roku należy przeprowadzić wybory i ukonstytuować Parafialną Radę Duszpasterską w nowym składzie.
W związku z powyższym w przyszłą niedzielę (30 stycznia) proszę, aby na specjalnie przygotowanych kartkach napisać imię i nazwisko osoby, którą chcemy zaproponować na radnego. Potem będę pytał proponowane osoby, czy się zgadzają na kandydowanie. Proszę, aby w ciągu najbliższego tygodnia zastanowić się nad kandydaturami.