Nasz Dom Charytatywny tętni życiem…

Szczęść Boże,

W naszym Domu Charytatywnym przebywają obecnie uchodźcy wojenni z Ukrainy, głównie matki z dziećmi, w sumie 36 osób (14 dzieci i młodzieży oraz 22 osoby dorosłe).
Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc (odzież, artykuły spożywcze i higieniczne). Na dzień dzisiejszy mamy wszystko, co jest potrzebne. Gdyby czegoś zabrakło, na bieżąco na stronie będziemy uzupełniać informacje i zapotrzebowanie.
Od poniedziałku dzieci i młodzież będą chodzić do szkoły, dorośli szukają pracy.
Bardzo dziękujemy też naszym wolontariuszom, którzy codziennie biorą udział w spotkaniach z dziećmi i młodzieżą ukraińską. Spotkania te odbywają się codziennie ok.godz.16:00. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam do uczestnictwa w tych spotkaniach (więcej informacji o działalności wolontariatu pod nr tel. 517 830 607 – Zuzia )

Bóg Zapłać